کد خبر: 30458
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 21:01
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابخانه شهدای روستای علیشار مرکزی میزبان نشست کتاب‌خوان شد

منبع : لیزنا
به مناسبت عید غدیر و با حضور جمعی از بانوان روستا، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی شهدای روستای علیشار برگزار شد.
کتابخانه شهدای روستای علیشار مرکزی میزبان نشست کتاب‌خوان شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مرکزی، به مناسبت عید سعید غدیر خم و با حضور جمعی از بانوان روستا، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی شهدای روستای علیشار از توابع شهرستان زرندیه برگزار شد.

در این نشست کتاب‌های «علی (ع) و جاری حکمت» نوشته عبدالمجید فلسفیان، توسط اکرم شیخلر؛ «امام علی (ع)؛ زنان و قضاوت‌ها» نوشته معصومه السادات حسینی کلهرودی، توسط سمیه شیخلر؛ «آسیب‌شناسی زمان در نهج‌البلاغه» نوشته مهدی قاسمی منفرد، توسط لیلا خانمحمدی؛ «حکومت حکمت» نوشته مصطفی دلشاد تهرانی، توسط عاطفه خانمحمدی؛ «برنامه زندگی در کلام علی (ع)» نوشته سید ضیاءالدین صالحی خوانساری، توسط صغری علی وردی و «جاذبه و دافعه علی (ع)» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری، توسط هاجر شیخلر مسئول کتابخانه شهدای علیشار معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

گفتنی است، سلسله نشست‌های کتاب‌خوان با هدف بهره‌مندی از کتاب برگزار می‌شود و طی این جلسات علاقه‌مندان، تجربه خود را از خواندن کتاب با حاضرین به اشتراک می‌گذارند.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب