کد خبر: 30965
تاریخ انتشار: سه شنبه, 18 مهر 1396 - 20:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

سی و هشتمین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز برگزار شد

منبع : لیزنا
جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با محوریت برنامه‌ریزی در خصوص چگونگی برگزاری باشکوه ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار سال ۹۶ برگزار شد.
سی و هشتمین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، سی و هشتمین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز روز یکشنبه شانزدهم مهرماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الله فلاح مدیرکل کتابخانه‌های عمومی این استان، علی معدنی‌پور معاون اداری مالی اداره کل و جمعی از کارشناسان ستادی و رؤسای ادارات شهرستان‌ها در سالن جلسات اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار شد.

برنامه‌ریزی پیرامونِ چگونگی برگزاری باشکوه ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار سال ۹۶، بیان نظرات و پیشنهادات در خصوص بهبود روند اجرای امور کتابخانه‌های عمومی استان، ارائه گزارشی از توسعه شاخص‌های آماری کتاب، عضویت و امانت در کتابخانه‌های عمومی استان و مرور اجرایِ بخشنامه‌های نهاد در حوزه‌های مختلف کاری از جمله محورهای این نشست بود.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب