کد خبر: 30967
تاریخ انتشار: سه شنبه, 18 مهر 1396 - 20:39
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری نشست قصه گویی در کتابخانه عمومی شهید مطهری اسلامشهر

منبع : لیزنا
کتاب « تولک لکی یا دارکوب » با حضور تعدادی از کودکان پیش دبستانی در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان اسلامشهر قصه گویی شد. 
برگزاری نشست قصه گویی در کتابخانه عمومی شهید مطهری اسلامشهر

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر؛ به همت جواهر مهدی پور مسئول کتابخانه، کتاب « تولک لکی یا دارکوب: نوشته  و تصویر سازی علی خدایی، برای تعدادی از کودکان پیش دبستانی در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید مطهری  شهرستان اسلامشهر توسط مهشید مجتهد زاده قصه گویی شد.

در ابتدای نشست مهشید مجتهدزاده کتابدار بخش کودک کتابخانه به قصه گویی کتاب « تولک لکی یا دارکوب »  پرداخت سپس کودکان نظرات خود را درباره قصه بیان کردند و در ادامه به تصویرسازی از قصه پرداختند.

گفتنی است این کتاب از مجموعه داستان‌های حیوانات برای گروه سنی الف (پیش از دبستان) منتشر شده و نویسنده آن با استفاده از شیوه‌ای جالب صفحه‌ها را به صورت تاشو طراحی و تصویرگری کرده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب