کد خبر: 32023
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 15 آذر 1396 - 13:03
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اجرای برنامه های کتاب محور در مدرسه ابتدایی ضابطیان 

منبع : لیزنا
به همت کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) مشهد مقدس برنامه های حضور در مدارس و اجرای برنامه های فرهنگی و کتاب محور انجام شد.
اجرای برنامه های کتاب محور در مدرسه ابتدایی ضابطیان 

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) مشهد مقدس برنامه های حضور در مدارس و اجرای برنامه های برنامه های فرهنگی و کتاب محور انجام شد.

مریم دولتی مسئول و الهه فیض کتابدار کتابخانه عمومی باقرالعلوم(علیه السلام)، با حضور در مدرسه ابتدایی ضابطیان، در خصوص کتاب و کتابخوانی صحبت هایی را ایراد نموده و از طرح خلاقانه مدرسه در ایجاد کتابخانه های کلاسی در محوطه حیاط بازدید و از زحمات دست اندرکاران تجلیل به عمل آوردند. در این مراسم که با اجرای معاونت مدرسه برای دانش آموزان صورت گرفت، پیرامون اهمیت کتاب و کتابخوانی صحبت هایی بیان شد و هر کدام از مربیان مدرسه در خصوص آخرین کتابی که خوانده بودند صحبت های کوتاهی را بیان کردند. در ادامه این بازدید از کتابخانه های خلاقانه ای که توسط معاونت مدرسه و مربیان آن در محل حیاط مدرسه ایجاد شده بود بازدید و از دانش آموزانی که اداره کننده این کتابخانه ها بودند، به عنوان همیار کتابدار تقدیر و کتاب هایی از طرف کتابخانه به کتابخانه های ایشان اهدا شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب