کد خبر: 32027
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 15 آذر 1396 - 20:14
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری با رئیس اداره کتابخانه های عمومی استان

منبع : لیزنا
سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت: از ظرفیت های دانشگاه جهت همکاری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان استفاده می کنیم.
دیدار سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری با رئیس اداره کتابخانه های عمومی استان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، در جلسه ای که روز سه شنبه ۷ آذر ماه با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ علیرضا آبرود، سرپرست دانشگاه پیام نور و جمعی از اساتید دانشگاه و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان در محل مدیریت این دانشگاه  برگزار شد، فرهاد خلیل مقدم ضمن اشاره به جایگاه والای علم و دانش و نقش دانشگاهها در افزایش سطح علمی و سرانه مطالعه ، همکاری با دانشگاه پیام نور را مهم ارزیابی و جهت افزایش سطح تعاملات دو دستگاه در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک اعلام آمادگی کرد.

در ادامه سرپرست دانشگاه پیام نور استان نیز احساس نیاز به این همکاری را غیر قابل انکار و موجب رفع دغدغه پژوهشگران و تأمین نیازهای علمی دانشجویان عنوان کرد.

آبرود استمرار در برگزاری جلسات مشترک را اصلی ترین راه برای حصول نتیجه مطلوب عنوان کرد و افزود: این دانشگاه از همه ظرفیت های خود برای همکاری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان استفاده خواهد کرد تا محدودیت های موجود در خصوص تأمین منابع علمی مورد نیاز برطرف شود.

گفتنی است در ادامه این جلسه راهکارهای اساسی در خصوص انجام همکاری مشترک و عقد تفاهم نامه همکاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب