کد خبر: 32572
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 دی 1396 - 09:50
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتاب «شبهای بی ستاره» نقد می شود

منبع : لیزنا
 با حضور اهالی قلم و فرهنگ؛ کتاب «شبهای بی ستاره» نوشته مرضیه نفری، پنجشنبه 21 دی ساعت 10 صبح در تالار غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم نقد می شود.
کتاب «شبهای بی ستاره» نقد می شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی  اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ جلسه نقد کتاب «شبهای بی ستاره» نوشته مرضیه نفری با حضور معصومه میرابوطالبی منتقد و نویسنده برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی در این باره اظهار داشت: وجه تمایز این نشست با نشست های پیشین، در این است، نویسنده کتاب از کتابداران پویا و خلاق استان قم است که در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی فعالیت می کند. وی هدف از برگزاری این نقدها را معرفی نویسندگان خوب و همچنین آثار مکتوب آنان عنوان کرد و افزود: با تشکیل نشست های نقد و بررسی و دعوت از اقشار مختلف مردم؛ می توانیم گامی موثر در ارتقاء فرهنگ مطالعه برداریم؛ علاوه بر اینکه چنین اقدامات فرهنگی باعث تشویق نویسندگان برای خلق آثاری بهتر می شود.

جباری سپس بیان کرد: از آنجا که در آستانه سالروز شهادت جمعی از بانوان استان قم در بمباران هوایی رژیم بعثی هستیم، کتاب شبهای بی ستاره برای نقد و معرفی انتخاب شد. وی در ادامه افزود: این کتاب درباره ی بانوان شهید استان قم است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی در پایان گفت: این نشست 21 دی ماه ساعت 10 صبح در تالا غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم واقع در خیابان ساحلی برگزار می شود.

 

گفتنی است این نشست برای عموم آزاد است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: