کد خبر: 32580
تاریخ انتشار: جمعه, 22 دی 1396 - 14:34
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

افتتاح بخش کودک کتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر استان خوزستان

منبع : لیزنا
بخش کودک کتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر باهدف جذب بیشتر مخاطبان کودک به کتاب و کتابخوانی افتتاح شد.
افتتاح بخش کودک کتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر استان خوزستان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، محمدی پارسا رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی خرمشهر از افتتاح بخش کودک کتابخانه عمومی شهید شریف با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی آبادان و کارشناسان، خبر داد.

محمدی پارسا با اشاره به رشد کتابخوانی در کودکان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین سیاست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: بخش کودک کتابخانه عمومی شهید شریف در راستای اهداف نهاد و سرمایه‌گذاری روی کودکان به‌عنوان آینده‌سازان جامعه بااعتباری بالغ‌بر ۱۲ میلیون ریال، راه‌اندازی و تجهیز شد.

وی با اشاره به تفاوت این بخش با بخش کودک سایر کتابخانه‌های عمومی شهرستان، افزود: همکاری کتابداران خرمشهر در تزئین و فضاسازی بخش کودک این کتابخانه و توجه ویژه به طراحی و فضاسازی برای ایجاد محیطی صمیمی و شاد، این بخش را به مرکزی متفاوت از مراکز مشابه، تبدیل کرده است.

محمدی پارسا افزود: امیدواریم این فضای زیبا و دلچسب بتواند کودکان و نوجوانان خرمشهری را بیش از پیش به کتابخوانی ترغیب کند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: