کد خبر: 32581
تاریخ انتشار: جمعه, 22 دی 1396 - 14:37
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

ثبت‌نام ۲ هزار شرکت‌کننده در سیر مطالعاتی یاوران موعود در مازندران

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از ثبت‌نام ۲هزار شرکت‌کننده در سیر مطالعاتی یاوران موعود کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد.
ثبت‌نام ۲ هزار شرکت‌کننده در سیر مطالعاتی یاوران موعود در مازندران

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران بابیان اینکه «سیر مطالعاتی یاوران موعود باهدف ایجاد بستری مطالعاتی پیرامون موضوع مهدویت به‌عنوان یک ضرورت در جامعه برنامه‌ریزی‌شده است»، گفت: کتابخانه‌های عمومی مراکز مهم فرهنگ‌سازی با روش مطالعه محوری است و شناخت امام زمان (عج) و ظهور به‌عنوان مسئله اساسی شیعه و نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره در طرح‌های مطالعاتی استان موردتوجه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به برگزاری این دوره با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و حضور استادان برجسته و به‌کارگیری کتاب‌های شاخص این حوزه گفت: در فرصت یک‌ماهه ثبت‌نام، موفق به جذب ۲هزار نفر از اهالی استان برای حضور در این دوره‌ها شدیم.

ولی پور با اشاره به تمرکز فرهنگی دشمنان اسلام بر موضوع مهدویت، این مسئله را از شاخه‌های اصلی جنگ نرم برشمرد و ادامه داد: کار عملی در حوزه فرهنگ، بهترین روش برای حفظ اصول اساسی دینی و اعتقادی‌مان از خطر نفوذ دشمنان است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تأکید بر لزوم آشنایی بیشتر کودکان با موضوع امام عصر (عج)، افزود: سیر مطالعاتی یاوران موعود به‌زودی در شهرستان‌ها آغاز خواهد شد و در همین راستا، بخش‌های کودک کتابخانه‌های عمومی نیز با ویژه‌برنامه‌های علمی و شاد با موضوع مهدویت، پذیرای کودکان و نوجوانان خواهد بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: