کد خبر: 32582
تاریخ انتشار: جمعه, 22 دی 1396 - 14:39
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

تفاهم‌نامه همکاری استانداری مرکزی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، منعقد شد

منبع : لیزنا
تفاهم‌نامه همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء سرمایه اجتماعی منعقد شد.
تفاهم‌نامه همکاری استانداری مرکزی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، منعقد شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، علی‌اکبر احمدی سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: به‌منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری استان مرکزی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان منعقد شد.

احمدی افزود: موضوع این تفاهم‌نامه برگزاری نشست کتاب‌خوان اقشار، نشست‌های کتاب‌خوان با موضوع کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و تبدیل کتابخانه‌های عمومی به پاتوق‌های فرهنگی و برگزاری نشست‌های فرهنگی در کتابخانه‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: در این تفاهم‌نامه استانداری مرکزی متعهد شد بخشی از اعتبارات موردنیاز اجرای این برنامه‌ها را از طریق اعتبارات شورای اجتماعی کشور تأمین کند.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: