کد خبر: 32584
تاریخ انتشار: جمعه, 22 دی 1396 - 14:45
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

معرفي کتاب «در برابر زلزله» در هنديجان خوزستان

منبع : لیزنا
کتاب «در برابر زلزله» با هدف ایجاد آمادگی در کودکان و نوجوانان و حفظ خونسردی و آرامش در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان معرفی شد.
معرفي کتاب «در برابر زلزله» در هنديجان خوزستان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، رفعت علوی کتابدار کتابخانه شهید مدرس هندیجان از برگزاری نشست معرفی کتاب «در برابر زلزله» به نویسندگی حمزه شکیب با حضور کودکان دبستانی مدرسه ادیب خبر داد.

علوی درباره هدف برگزاری این نشست گفت: بی‌تردید شناخت پدیده زلزله و ارائه الگوهای مناسب برای آمادگی در زمان‌ بروز حادثه و قبل و بعدازآن، می‌تواند از آثار مخرب حوادث طبیعی و غیرطبیعی بکاهد.

وی ادامه داد: در این برنامه سعی کردیم ضمن آموزش مفاهیم اولیه زمین‌لرزه، روش‌های مناسب برای مقابله و آمادگی در برابر آن‌ را به دانش‌آموزان ارائه کنیم.

 کتابدار کتابخانه شهید مدرس گفت: در این نشست ضمن آموزش محتوای کتاب با ارائه تمرینات عملی نحوه‌ پناه گرفتن در مکان‌های ایمن، کمک‌رسانی و حفظ خونسردی را با کودکان تمرین کردند.

بازدید کودکان از بخش‌های کودک و مخزن، همچنین عضویت آنان در کتابخانه، بخش پایانی این برنامه بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: