کد خبر: 32610
تاریخ انتشار: شنبه, 23 دی 1396 - 10:11
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

محافل ادبی مراکز منطقه 5 در هفته چهارم دی ماه

منبع : لیزنا
 مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 در هفته پایانی دی ماه، با برگزاری محافل مختلف ادبی، میزبان شاعران و اهالی ادب و فرهنگ است.
محافل ادبی مراکز منطقه 5 در هفته چهارم دی ماه

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، فرهنگسرای فردوس، مجتمع فرهنگی هنری نور و خانه فرهنگ آیه در هفته سوم دی با برگزاری محافل ادبی همچون حافظ خوانی، ترنم یاس، شعر و ترانه، با هم بخوانیم، مثنوی مولانا، ققنوس، انجمن قلم، شعر و اندیشه، قند و نمک و نقطه سر خط میزبان شاعران، ادیبان و علاقمندان به شعر و ادب است.

بر اساس این گزارش؛ محفل حافظ خوانی با استاد قدمعلی سرامی شنبه 23 دی ماه ساعت 16 در فرهنگسرای فردوس، کانون ادبیترنم یاس با شهلا اسماعیلی شنبه 23 دی ماه ساعت 16 در خانه فرهنک آیه، انجمن ادبیشعر و ترانه با دکتر بهروز یاسمی یکشنبه 24 دی ماه ساعت 16 در فرهنگسرای فردوس، با هم بخوانیم کارگاه مطالعه گروهی کتاب با حضور جعفر توزنده جانی یکشنبه 24 دی ماه ساعت 16 در فرهنگسرای فردوس، محفل ادبی مثنوی مولانا با حضور سیدمحمد حسینی روز یکشنبه 24 دی ماه ساعت 16 در مجتمع فرهنگی هنری نور، محفل ادبی ققنوس با اجرای مینا آقازاده و شعرخوانی شاعران مطرح روز دوشنبه 25 دی ماه ساعت 17 در مجتمع فرهنگی هنری نور، انجمن قلم با حضور احمد علیخانی روز سه شنبه 26 دی ماه ساعت 17، محفل طنز قند و نمک با اجرای سعید بیابانکی و شعرخوانی شاعران طنزپردا روز سه شنبه 26 دی ماه ساعت 18 در فرهنگسرای فردوس، محفل شعر و اندیشه با اردشیر منصوری روز چهارشنبه 27 دی ماه ساعت 16 در خانه فرهنگ آیه، کارگاه نویسندگی نقطه سر خط با جعفر توزنده جانی روز پنج شنبه 28 دی ماه ساعت 10 در فرهنگسرای فردوس و محفل ادبی با هم بخوانیم مطالعه گروهی کتاب های پرمخاطب روز پنج شنبه 28 دی ماه ساعت 9 در خانه فرهنگ آیه برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در این محافل ادبی می توانند در تاریخ های یاد شده به فرهنگسرای فردوس، مجتمع فرهنگی هنری نور و خانه فرهنک آیه به نشانی های ذیل مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های اعلام شده، تماس بگیرند.

ـ فرهنگسرای فردوس: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی  تلفن44058900 

ـ مجتمع فرهنگی هنری نور: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از پل شهید ستاری، جنب شهر کتاب  تلفن 44088708

 

ـ خانه فرهنگ آیه: شهرک اکباتان، فاز 1، روبروی ورزشگاه راه آهن تلفن  44656495

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: