کد خبر: 33518
تاریخ انتشار: دوشنبه, 14 اسفند 1396 - 16:28
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌رضوی منصوب شد

منبع : لیزنا
حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌رضوی منصوب شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌رضوی منصوب شد

 به گزارش لیزنا بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با توجه به فرا رسیدن زمان بازنشستگی حسین اکبری، مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در دوران مدیریت ایشان، طی حکمی حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان را به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌رضوی، منصوب کرد.

 در متن تقدیر دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از فعالیت‌های حسین اکبری آمده: «وظیفه خود می‌دانم از خدمات ارزنده حضرتعالی در دوران تصدی مسئولیت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی، تقدیر و تشکر کنم. توفیقات روزافزون شما را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) در خدمت به فرهنگ اسلامی از خداوند بزرگ خواهانم»

متن حکم دبیرکل نهاد به حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان نیز به شرح زیر است:

 

برادر گرامی حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان

با سلام

نظر به تخصص، تجربیات و تعهد جنابعالی در عرصه فرهنگی و با توجه به تصویب کمیته انتصاب مدیران کل، به موجب این حکم به‌عنوان «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌رضوی» منصوب می‌شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باریتعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه‌ کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

و من‌الله توفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

 

لازم به ذکر است حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان، مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، پیش از این سوابق فرهنگی چون مشاور استاندار خراسان‌رضوی، مسئول دفتر فرهنگی تربیتی حوزه علمیه خراسان، مسئول مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان، دبیر کمیسیون فرهنگی حوزه علمیه خراسان، مسئول فرهنگی دفتر امور اهل سنت خراسان، مدیر کانون فرهنگی تبلیغی آفتاب زندگی را در کارنامه کاری خود داشته است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: