کد خبر: 33730
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 اسفند 1396 - 09:38
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

آخرین نشست محفل داستان در سال 96

منبع : لیزنا
 نشست زمستانه با عنوان «محفل داستان» ساعت 15 امروز (سه شنبه 22 اسفند ماه) با حضور محمدرضا گودرزی نویسنده، منتقد و مدرس داستان نویسی در فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.
آخرین نشست محفل داستان در سال 96

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان ؛ این نشست کارگاهی با هدف آموزش مباني داستان ، باهمخواني داستان ها، بررسي عناصر و نقد و بررسي داستان کوتاه و تازه های نشر در حوزه کتاب و کتابخوانی برگزارمی شود.

در این نشست ابتدا داستانی به انتخاب محمد رضا گودرزی خوانده می شود و سپس زوایای مختلف داستان از قبیل شخصیت، سبک آثار، ویژگی ها و دغدغه های نوشتاری و نویسندگی نویسنده مورد بررسی قرار می گیرد و در ادامه آثار داستانی اعضای این کارگاه مورد نقد و بررسی و نقد حاضران قرار می گیرد.

همچنین شرکت کنندگان در این نشست پس از سخنان گودرزی ، نظرات خود را در مورد وجوه معنایی داستان خوانده شده نیز مطرح می کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند ساعت 15 روز سه شنبه 22 اسفند ماه به واحد کتابخانه فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک ، میدان هلال احمر ، خیابان گلستان ، جنب پارک فدک مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با تلفن 77827730 تماس بگیرند .

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: