کد خبر: 35553
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 14:10
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری جلسه قصه گویی مختص گروه سنی کودک در استان البرز

منبع : لیزنا
با حضور کتابخانه عمومی سیار فدک درشهرک طالقان در مهد کودک باران نشست قصه گویی برگزار گردید.
برگزاری جلسه قصه گویی مختص گروه سنی کودک در استان البرز

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، با حضور کتابخانه عمومی سیار فدک ساوجبلاغ در شهرستان طالقان در حضور جمعی از نونهالان مهد کودک و پیش دبستانی باران شهرک طالقان نشست قصه گویی برگزار گردید.

حسن تک زارع مسئول کتابخانه عمومی فدک با اعلام این خبر گفت: این نشست که  مورد استقبال کودکان مهد باران قرار گرفت با هدف استفاده از هنر قصه گویی برای تاثیرگذاری غیرمستقیم بر روی زندگی وآینده کودکان برگزار شد.

وی افزود: تاثیر پذیری از شخصیت های مثبت قصه و پرورش خلاقیت وافزایش گنجینه واژگان زبان کودکان از دیگر اهداف این گونه برنامه هاست.

تک زارع در پایان با اشاره به برگزاریمسابقه جشنواره رضوی  گفت: در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش مربوط به کودکان، مسابقه نقاشی در نظر گرفته شده است که یکی از اهداف این مسابقه وآشنایی کودک با مسائل دینی و اسلامی است. بر همین اساس در این نشست این جشنواره به حاضرین معرفی و شناسانده شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: