کد خبر: 35578
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 21 تیر 1397 - 11:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست تخصصی کتاب‌خوان در استان زنجان برگزار شد

با حضور نویسندگان، اساتید و صاحب نظران حوزه تاریخ زنجان، نشست تخصصی کتابخوان با موضوع تاریخ زنجان در محل کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی برگزار شد.

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، نشست تخصصی کتاب خوان با موضوع تاریخ زنجان و با حضور صاحب نظران حوزه تاریخ زنجان، بازاریان سرشناس زنجان، نویسندگان کتاب، اساتید دانشگاه و سردبیر مجله بایرام و کتابداران در محل سالن جلسات کتابخانه عمومی مهندس سیدافضل موسوی برگزار شد.

در این نشست تخصصی که به همت کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی برگزار شد، 5 اثر در حوزه تاریخ زنجان با عنوان های: تاریخ مساجد و تکایای عصر قاجار در زنجان، نوشته معصومه زینعلی؛ دارالسعادة زنجان نوشته حسن حسینعلی؛ زنجان در عصر مشروطه نوشته حسین خمسه ای؛ جنگ جهانی دوم در زنجان نوشته ذبیح اله شاه محمدی؛ تاریخ تحولات سلطانیه از آغاز تا عهد ناصری نوشته مسعود بیات و ربابه بیات توسط نویسندگان کتاب ها معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

در پایان نیز با اهدای لوح و هدیه یادبودی از معرفی کنندگان کتاب ها تقدیر به عمل آمد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو