کد خبر: 36248
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 17 مرداد 1397 - 13:36
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی و به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب برگزار می‌شود.
چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا براساس اعلام روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به نقل از دبیرخانه دوسالانه بین المللی کارتون کتاب، فراخوان چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب ۲۵ مردادماه ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.

سید مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر چهارمین دوره جشنواره کارتون کتاب در این خصوص گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با بهره‌گیری از تجربیات سه دوره برگزاری جشنواره بین‌المللی کارتون کتاب، چهارمین دوسالانه توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره نیز موضوعاتی چون کتاب و شهر، کتاب و زندگی، کتاب و خانواده، کتاب و کودک، کتاب و کتابخانه، کتاب و کتابدار، کتاب و رسانه، کتاب و آینده مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به اعتباری که این مسابقه در مجامع تخصصی بین‌المللی به دست آورده، امسال نیز مثل دوره های گذشته شاهد برپایی باشکوه آن خواهیم بود.

دبیر چهارمین دوره جشنواره بین المللی کارتون کتاب ضمن تقدیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، برگزاری منظم، چاپ کاتالوگ، جوایز ارزشمند، حضور هنرمندان برجسته ایرانی و خارجی، سایت تخصصی و غیره را از عواملی دانست که به این جشنواره اعتبار می بخشد.

شجاعی تصریح کرد: فراخوان این دوره دوسالانه ۲۵ مردادماه ۱۳۹۷ از طریق سایت جشنواره و سایت‌های تخصصی داخلی و خارجی منتشر خواهد شد.

گفتنی است؛ در دور سوم دوسالانه بین المللی کارتون کتاب بیش از 2 هزار و ۱۰۰ اثر از ۷۸۳ هنرمند کارتونیست ۷۴ کشور به دبیرخانه جشنواره رسید.  آثار برگزیده سه دوره جشنواره کارتون کتاب در قالب نمایشگاه های دوره ای در سطح کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در طول سال به نمایش گذاشته می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: