کد خبر: 36271
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 17 مرداد 1397 - 18:39
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان در نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ شهید مطهری

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، با هدف ترغیب اعضا به کتابخوانی در نشست کتابخوان کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) حضور پیدا کرد.
حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان در نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ شهید مطهری

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری با هدف تشویق اعضا به کتابخوانی در نشست کتابخوان کتابخانه‌ی عمومی شهید مطهری (ره) حضور پیدا کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این نشست بیان کرد: اینکه کتابی خوانده شود و ثمره آن در نشست‌های کتابخوان به اشتراک گذاشته شود کار جالبی است؛ چرا که کتاب ها در قفسه ها خاموشند و با بیان و خوانده شدن جان می گیرند.

وی ادامه داد: نشست های کتابخوان باید در محافل مختلف علمی و خانوادگی برگزار شود تا فرهنگ کتابخوانی که فرهنگ دینی و ملی ماست گسترش یابد؛ چراکه مطالب منتشر شده فضای مجازی در بسیاری از مواقع صحت ندارد و تنها راه انتشار دانش صحیح و کارا محافل کتاب و کتابخوانی است.

در این نشست کتاب های «دنیای سوفی» اثر «یوستین گودر»، «دیوان سها» اثر علی پروین، «مشاوره مهارتهای حل مسئله» اثر آن مانرو، «صفتهای بایسته رهبر» اثر جان سی ماکسل، «امیل» اثر ژان ژاک  روسو، «گفتگو باخدا» اثر نیل دونالد، «معجزه سپاسگزاری» اثر راندا برن، «چرخ زندگی» اثر الیزابت کوبلر راس، «آن بیست وسه نفر» اثر احمد یوسف زاده، «گلبرگ زندگی» اثر محمد نیکخو، «حفظ الصحه» اثر محمد کاظم گیلانی، «سدید السلطنه و سواحل خلیج فارس» اثر محمد علی سدید السلطنه، «قدرت روح» اثر لیندا فرانسیس و «دختلوک» اثر سارا عباسی به اشتراک گذاشته شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: