کد خبر: 36303
تاریخ انتشار: جمعه, 19 مرداد 1397 - 20:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

تقدیر دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از خیّر ابرکوهی

منبع : لیزنا
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی از خیّر نیک‌اندیش ابرکوهی به دلیل واگذاری حق انتفاع ۳۰ ساله کتابخانه عمومی «کوثر» این شهر قدردانی کرد.
تقدیر دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از خیّر ابرکوهی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، در پیام تقدیر علیرضا مختارپور به سیدحمید جلایی، خیّر و نماینده هیأت امنای مسجد و تکیه محله گلکاران ابرکوه، از اقدام خیرخواهانه این مجموعه در واگذاری حق انتفاع ۳۰ ساله کتابخانه عمومی «کوثر» به اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد قدردانی شده است.

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همچنین در بخش پایانی پیام خود برای خیّر واگذارکننده کتابخانه کوثر از درگاه الهی طلب جزای خیر کرده است.

گفتنی است، کتابخانه عمومی «کوثر» ابرکوه در سال ۱۳۸۹ و به همت هیأت امنای مسجد و تکیه گلکاران این شهر در ساختمانی به مساحت ۴۵۷ مترمربع احداث شد و در قالب قرارداد واگذاری حق‌انتفاع، در اختیار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد قرار گرفت. پس از پایان مدت قرارداد واگذاری کتابخانه و با نظر مساعد خیران مجموعه، این قرارداد از ابتدای مردادماه سال جاری به مدت ۳۰ سال دیگر تمدید شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: