کد خبر: 25460
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 10:52
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

ششمین جلسه انجمن کتابداری شاخه کرمان برگزار شد

منبع : لیزنا
ششمین جلسه از سومين دوره هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه كرمان با حضور اعضای هیئت مدیره، در روز دوشنبه 26مهر ماه در در محل اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان تشکیل گردید.
ششمین جلسه انجمن کتابداری شاخه کرمان برگزار شد

 به گزارش لیزنا، در این جلسه که با حضور محمد جواد حسین زاده مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان برگزار شد، دکتر محمد اعظمی، استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان  و رئیس هیئت مدیره، به تشریح برنامه های انجمن به مناسبت هفته کتاب پرداخت و در ادامه با نظر مساعد مدیرکل کتابخانه های عمومی مقرر شد برای ارتباط  بیشتر اساتید، دانشجویان و کتابداران سایر کتابخانه ها با کتابخانه های عمومی جلسات انجمن به صورت چرخشی در کتابخانه های عمومی شهر کرمان برگزار گردد.

 

در پایان اعضا به بحث و بررسی موضوعات کاربردی برای طرح در کارگاههای آموزشی، تدوین گزارش عملکرد چهار ساله انجمن و برگزاری نشست‌های تخصصی  پرداختند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو