کد خبر: 28093
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 فروردين 1396 - 20:21
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

شانزدهمین مجمع عمومی انجمن کتابداری ایران برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
شانزدهمین مجمع عمومی انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران روز چهارشنبه 30 فروردین 1396 در ساختمان گنجینه  اسناد ملی ایران برگزار می‌شود.
شانزدهمین مجمع عمومی انجمن کتابداری ایران برگزار می‌شود

 به گزارش لیزنا، برنامه های مجمع عمومی شامل گزارش عملکرد سالانه  انجمن توسط رئیس هیات مدیره، گزارش مالی انجمن توسط خزانه دار، گزارش بازرس انجمن، تصویب تراز مالی سال95، بررسی و تصویب دوباره برنامه استراتژیک انجمن برای دوره 5 ساله آتی و برگزاری انتخابات جدید برای انتخاب بازرسان است.

همچنین دو سخنرانی با موضوع «فرصت های فناوریهای برهم زننده برای علم اطلاعات و دانش شناسی» و  «دیدبانی انتشارات تخصصی حوزه فعالیت انجمن» در این روز ارائه می شود.

شانزدهمین مجمع عمومی انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران روز چهارشنبه 30 فروردین 1396 از ساعت 16 تا 18 در تالار ساختمان گنجینه  اسناد ملی واقع در بزرگراه حقاني (شرق به غرب)، ابتداي خيابان كوشا، ساختمان گنجينه اسناد ملي ايران برگزار خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو