کد خبر: 38739
تاریخ انتشار: شنبه, 27 بهمن 1397 - 11:40
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

فراخوان کمیته مارک ایران برای نشست سالانه  کمیته دائمی یونی مارک

منبع : لیزنا
سعیده اکبری داریان، دبیر کمیته مارک ایران اعلام کرد: علاقمندان و متخصصان مارک ایران می توانند پیشنهادات خود را در حوزه یونی مارک به این کمیته ارسال کنند.
فراخوان کمیته مارک ایران برای نشست سالانه  کمیته دائمی یونی مارک

به گزارش لیزنا، نماینده ایران در کمیته دائمی یونی مارک افزود: بیست و نهمین نشست سالانه یونی مارک امسال در اسلووانی و شهر ماریبوردر 8-11 می 2019 برگزار می شود. در این نشست پروپوزال های مربوط به کشورهای مختلف بررسی می شوند. این  پیشنهادات شامل فیلدهای جدید و اصلاحات فیلدهای قبلی است. نمونه تایید شده این پروپوزال ها اینجا و اینجا  موجود است.

مراحل بررسی این پروپوزال ها به این شکل است که ابتدا آنها  در کمیته مارک ایران بررسی  و در صورت تایید به کمیته دائمی  یونی مارک ارسال می شود. در صورت نیاز از افراد در جلسه کمیته مارک دعوت خواهد شد. لازم به ذکر است در هنگام انتشار این فیلدها در وب گاه ایفلا نام شخص پیشنهاد دهنده ثبت نمی شود.

علاقمندانی که تا 5 اسفند پیشنهادات خود را به پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال کنند احتمال مطرح شدن پیشنهادشان در نشست سالانه 2019 بیشتر است. در غیر این صورت در نشست آتی موارد بعدی مطرح و بررسی می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: