کد خبر: 30447
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 12:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست مشترک برنامه‌ریزی برای هفته دفاع مقدس در استان گلستان برگزار شد

منبع : لیزنا
 نشست مشترک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس، معاون بنیاد شهید و معاون فرهنگی سپاه این استان با محوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری باشکوه هفته دفاع‌مقدس برگزار شد.
نشست مشترک برنامه‌ریزی برای هفته دفاع مقدس در استان گلستان برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان، رضا قوانلو مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان در این نشست با اشاره به اهمیت هفته دفاع‌مقدس بیان کرد: توجه به موضوع دفاع‌مقدس باید به گونه‌ای باشد که بخش‌های فرهنگی دستگاه‌های اجرایی در کنار فعالیت‌های تخصصی‌شان، به ترویج و تبیین این هفته نیز بپردازند.

وی در ادامه افزود: اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان به عنوان یک دستگاه فرهنگی، خود را مکلف و ملزم به حضور و فعالیت مؤثر در این هفته می‌داند؛ امیدواریم در تعامل و همکاری با یکدیگر شاهد برکات این جهاد فرهنگی باشیم.

محمدعلی طالع‌زاری معاون فرهنگی - آموزشی بنیاد شهید گلستان نیز در این نشست با ابراز خوشحالی از تعامل ادارات و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری برنامه‌های فرهنگیِ هفته دفاع‌مقدس، خاطرنشان کرد: دفاع‌مقدس حوزه وسیعی برای کارهای فرهنگی دارد که پرداختن به آن مستلزم حضور همه جانبه دستگاه‌های اجرایی به خصوص ادارات فرهنگی است.

 

گفتنی است در هفته دفاع‌مقدس، برنامه مشترکی با محوریت گرامیداشت این هفته، توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی، سپاه نینوا، بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس در این استان برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو