کد خبر: 28065
تاریخ انتشار: یکشنبه, 20 فروردين 1396 - 12:35

داخلی

»

اخبار کتاب

«مرگ سیاه ‌دل» سه‌گانه‌ فونکه منتشر شد

منبع : لیزنا
«مرگ سیاه‌دل» نوشته‌ کورنلیا فونکه با ترجمه شقایق قندهاری منتشر شد.
 «مرگ سیاه ‌دل» سه‌گانه‌ فونکه منتشر شد

 به ‌گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون، در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵کتاب «سه‌گانه‌ فونکه» به دست مخاطبان داستان‌های فانتزی رسید.

بر اساس این گزارش، محوریت اصلی این مجموعه کتاب و مطالعه است. پدر «مِگی» که صحاف است در دوران کودکی مگی مشغول خواندن کتاب سیاه‌ دل برای او و مادرش بوده که ناگهان مادر مگی ناپدید می‌شود. از سوی دیگر چند شخصیت اهریمنی از کتاب سیاه‌دل به دنیای ما پا می‌گذارند و مشکلاتی را ایجاد می‌کنند. به این ترتیب روند زندگی مگی و پدرش تغییر می‌کند.»

در رمان «مرگ سیاه‌ دل» مو (پدر مگی) از دنیای مرگ برمی‌گردد تا اشتباهاتش را جبران کند. اگر او در این امر موفق نشود دخترش را از دست خواهد داد.

در بخشی از این اثر می‌خوانیم: «مینروا سوپ‌های خوبی می‌پخت. زمانی که مگی پیش فنوگلیو بود، اغلب از همین سوپ‌ها خورده بود و حالا عطر و بویی که با بخار از کاسه‌ها بلند می‌شد، به حدی دلپذیر و اشتها برانگیز بود که در حد لحظه‌ای گذرا غار بزرگ و خیلی سرد‌، واقعا حال و هوای خانه را پیدا کرد.»

این رمان ۸۱۶ صفحه و ۲۹هزار تومان قیمت دارد. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور تهیه کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: