کد خبر: 30186
تاریخ انتشار: دوشنبه, 06 شهریور 1396 - 14:25
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

از واحدهای برتر چاپی در استان سمنان تقدیر می شود

منبع : لیزنا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان سمنان از تقدیر واحدهای برتر چاپی در شهرستان‌های هشت‌گانه استان در هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ خبر داد.
از واحدهای برتر چاپی در استان سمنان تقدیر می شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدرضا سوقندی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان سمنان درباره برگزاری جشن صنعت در این استان گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده جشن روز ملی صنعت چاپ در این استان برگزار خواهد شد و از پیشکسوتان و واحدهای برتر چاپی استان تقدیر خواهد شد.

وی افزود: کار داوری پیشکسوتان و انتخاب واحدهای چاپی برتر بر اساس شیوه‌نامه ارسال شده از سوی دبیرخانه جشنواره صنعت چاپ، انجام شده است و تلاش شده تا از برترین‌های این حوزه با حضور اهالی صنعت چاپ تجلیل به عمل آید.

سوقندی همچنین از تقدیر واحدهای چاپی در شهرستان‌های این استان خبر داد و عنوان کرد: در هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ تلاش شده تا شهرستان‌های استان نیز مشارکت داشته باشند و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته هر یک از ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌های هشت‌گانه سمنان نسبت به معرفی و تقدیر مدیران واحدهای چاپی برتر در استان اقدام خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان سمنان از توجه به دیگر فعالان صنف چاپ در هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ خبر داد و گفت: همچنین تلاش شده تا از دیگر فعالان چرخه چاپ مانند چاپ صنعتی، چاپ تبلیغاتی و بسته‌بندی نیز در این دوره از جشنواره تقدیر به عمل آید.

 

بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ، جشن روز ملی صنعت چاپ در ٣٠ استان کشور برگزار خواهد شد .

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: