کد خبر: 39614
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 - 09:13
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

انتشار کتاب پس از خورشید

منبع : لیزنا
کتاب پس از خورشید منتشر شد.
انتشار کتاب پس از خورشید

به گزارش لیزنا کتاب پس از خورشید توسط انتشارات نیستان منتشر شد.

پس از خورشید پاره واگویه نشده از تاریخ  این سرزمین است. داستانی که در جغرافیای ملتهب جنوب رقم می خورد و در تاریخ سالهای پیش از قیام ۱۳۴۲به وقوع می پیوندد. روایتی عاشقانه از هجرت. هجرتی در درون قهرمان داستان و در بیرون.

تاریخ این سرزمین مملو از عاشقانه های سروده نشده است. پس از خورشید خواننده را از لابه لای نخلستان های سبز و زنانی که دستار به سر لب رودخانه ظرف می شویند عبور می دهد و می برد تا میهمانی هایی که پر است از عطر های فرانسوی و زن های مینی ژوپ پوشی که درباره سیاست حرف می زنند. آدم های زیادی در وقوع این انقلاب نقش داشته اند. حتی آدم هایی که خود نمی دانستند در حال بازی در صحنه ای تاریخی هستند اما همواره درباره نقش آفرینان اصلی سخن به میان آمده. پس از خورشید لایه اجتماعی ای را می شکافد که کمتر از آنها گفته شده. قهرمان داستان ذره ذره به نور می پیوندد. پسر جوان و خوش بر و رویی که به ماندن در روستا تن نمی دهد به شهر می رود اما عشقش را هم با خود می برد. این دو جوان در پیچ و خم زندگی شهری،آدم های شهری درگیر گرفتاری های جانکاهی می شوند که همین گرفتاری ها هم مایه عشق و عاشقی است و هم مایه رنج و محنت.....و هم مایه داستان.

این دو هر چند آرامش ساکن روستا را از دست می دهند و به وسعت تلاطم شهر می افتند اما در نهایت هر کدام نه از روستایی به شهری که از خود به خود هجرت می کنند.  

این کتاب با قیمت چهل هزار تومان در انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است. 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: