کد خبر: 39881
تاریخ انتشار: یکشنبه, 02 تیر 1398 - 14:22

داخلی

»

اخبار کتاب

برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نجوم در کتابخانه مرجع کانون

منبع : روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری
نمایشگاهی از منتخب کتاب‌های با موضوع علم نجوم با عنوان «از زمین تا آسمان راهی نیست» در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.
برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نجوم در کتابخانه مرجع کانون

 به گزارش لیزنا، در این نمایشگاه که هم‌زمان با آغاز فصل تابستان برپا شده تعداد ٦٣ عنوان کتاب فارسی و غیرفارسی زبان به همراه ٢ نشریه با موضوع علم نجوم در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، کتاب‌های «چوپان ستاره‌شناس»، «نجوم و فضا»، «کتاب ستارگان»، «صدرا و جایگاه ستارگان»، «Raoul Toffin cosmonaute»، «EMBLAS UNIVEOSUM» و «SPACE Encyclopedia» از جمله آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه تیر کتاب‌خانه مرجع کانون است.

کتاب‌خانه مرجع کانون هر ماه منتخبی از آثار خود را به مناسبت‌های مختلف در قالب نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

هم‌چنین در کنار این نمایشگاه گزیده‌ای از کتاب‌های با موضوع نمایش خلاق و تئاتر کودک و نوجوان نیز در قالب نمایشگاه رومیزی ویژه ماه‌های تیر و مرداد به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه «از زمین تا آسمان راهی نیست» از اول تا پایان تیر ۱۳۹۸ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ پذیرای علاقه‌مندان است.

کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴ ساختمان شهید ملک‌شامران واقع شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: