کد خبر: 27543
تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 اسفند 1395 - 09:58

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

از تلاش‌های کتابخانه‌های عمومی استان چهار محال بختیاری تقدیرشد

منبع : لیزنا
در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال بختیاری از تلاش‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در خصوص راه اندازی کتابخانه در مناطق محروم تقدیر شد.
 از تلاش‌های کتابخانه‌های عمومی استان  چهار محال بختیاری تقدیرشد

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، در یازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ضمن اشاره به تلاش‌های اداره کل کتابخانه های عمومی استان در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان به سفر خود به شهرستان کوهرنگ و شهر بازفت اشاره کرد و گفت: پیرو سفر اینجانب به شهرهای صمصامی، بازفت، دشتک و کاج و تقاضای مردم شهید پرور این مناطق برای ایجاد کتابخانه، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با وجود مشکلات، در خصوص تأمین تجهیزات و منابع برای راه اندازی کتابخانه در این مناطق همکاری شایسته داشتند.

نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد اظهار امیدواری کردبه زودی شاهد افتتاح کتابخانه مشارکتی در شهر بازفت خواهیم بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: