کد خبر: 36916
تاریخ انتشار: دوشنبه, 19 شهریور 1397 - 09:59
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بازدید علی نیکنام از کتابخانه‌های اسلامشهر

منبع : روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر
علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران از کتابخانه های عمومی شهید صارمی ، مسلم بن عقیل وامیرالمومنین(ع) شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.
بازدید علی نیکنام از کتابخانه‌های اسلامشهر

 به گزارش لیزنا، علی نیکنام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران به همراه مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اسلامشهر، جهت بررسی وضعیت خدمات رسانی کتابخانه ها وبررسی مشکلات کتابداران،از کتابخانه های عمومی شهید صارمی، مسلم بن عقیل و امیرالمومنین(ع) بازدید کرد.

 وی در این بازدید ضمن بررسی وضعیت کارکرد کتابخانه ها وگفتگو باکتابداران هدف از اين بازديد را رسيدگي به مسايل و مشكلات کتابخانه های عنوان نمود و افزود: با شناخت نقاط ضعف و مشكلات كتابخانه هاي استان مي توانيم جهت مرتفع شدن اين مشكلات برنامه ريزي و اقدام موثرتري داشته باشيم.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی با قدردانی از زحماتی که کتابداران متحمل می شوند ابراز امیدواری نمود با تلاش های کتابداران خدوم، در آینده شاهد باشیم که کتابخانه های عمومی به مرکز فعالیت های آگاهی بخشی و مطالعات هدفمند و منسجم در هر شهر و منطقه تبدیل شوند.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: