کد خبر: 39212
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - 21:07
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

فهرست کتابخانه های عمومی فعال در ایام نوروز ۱۳۹۸

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف و افزایش رضایت‌مندی مراجعان و مخاطبان کتابخانه‌های عموی فهرست کتابخانه های فعال در ایام نوروز را منتشر کرد.
فهرست کتابخانه های عمومی فعال در ایام نوروز ۱۳۹۸

به گزارش لیزنا، با برنامه ریزی های انجام شده در خصوص باز بودن کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات نوروز و با هدف خدمات‌رسانی و افزایش رضایت‌مندی مراجعان و مخاطبان کتابخانه‌ها در این ایام، تعدادی از کتابخانه‌های عمومی در روزهای تعطیل نوروز، نسبت به ارائه خدمت اقدام خواهند کرد.

 همچنین کتابخانه‌های عمومی که در مناطق شهری برخوردار واقع هستند، با توجه به ظرفیت‌های فضای سالن مطالعه، امکانات رفاهی موجود پذیرای علاقه مندان و داوطلبان کنکور هستند.

بر این اساس هماهنگی‌های لازم با ادارات کل استان‌ها انجام شده و تعدادی از کتابخانه‌های عمومی بر اساس میزان درخواست‌های اعضاء، میزان مراجعه و امانت آن‌ها برای فعالیت در ایام تعطیلات در نظر گرفته شده است.

اعضاء و مخاطبان کتابخانه‌های عمومی می‌توانند به منظور اطلاع از وضعیت کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات با ادارات کل استان‌ها یا کتابخانه‌های عمومی محل خود تماس بگیرند.

مشخصات و ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی فعال در تعطیلات نوروز را از اینجــا دریافت کنید.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: