کد خبر: 39311
تاریخ انتشار: شنبه, 24 فروردين 1398 - 14:34

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران خبر داد

ارسال بسته های ویژه کتاب و اسباب بازی برای کودکان سیل زده استان خوزستان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
علی نیکنام از آماده سازی بسته های متنوعی از کتاب و اسباب بازی در اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران خبر داد و از مردم خواست کمک های خود در این زمینه را به کتابخانه های عمومی سراسراستان اهدا کنند تا به مناطق سیل زده ارسال شود.
ارسال بسته های ویژه کتاب و اسباب بازی برای کودکان سیل زده استان خوزستان

به گزارش لیزنا، علی نیکنام، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران در پی وقوع سیل اخیر در استانهای کشور ضمن ابراز همدری با مردم این استانها گفت: طی بخشنامه نهاد کتابخانه های عمومی کشور و تعیین استان تهران به عنوان استان معین جهت کمک به استان سیل زده خوزستان؛ اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در کنار سایر دستگاه های اجرایی و فرهنگی کشور توان خود را برای خدمت رسانی به مردم انقلابی و مصیبت زده خوزستان بسیج کرده و بدین منظور با هدف امداد رسانی برای کودکان و نوجوانان، در اولین اقدام بسته های متنوعی از کتاب و اسباب بازی برای ارسال به مناطق سیل زده  آماده کرده است.

وی افزود:بسته های فرهنگی آماده ارسال شامل: 6 هزار نسخه کتاب کودک و نوجوان به همراه اقلام رنگ آمیزی و وسایل بازی نظیر بیش از دو هزار نسخه کتاب زنگ آمیزی،مدادرنگی،پاک کن، توپ فوتبال و والیبال ، طناب بازی می باشد که صبح امروز توسط سه دستگاه اتوبوس سیار از استان تهران به سمت مناطق سیل زده خوزستان ارسال شده است.

نیکنام تصریح کرد: از همین جا نیز از مردم عزیز استان تهران می خواهیم کمک های خود در این زمینه را به کتابخانه های عمومی سراسر سطح استان تحویل دهند تا به دست کودکان سیل زده  استان خوزستان برسانیم. 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: