کد خبر: 39427
تاریخ انتشار: سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398 - 12:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

«خواستگاری» چخوف در رضوانشهر استان گیلان نمایشنامه‌خوانی شد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان
«خواستگاری» اثر آنتوان چخوف، نویسنده روسی، با اجرای چهار تن از کتابداران و کارشناسان مجموعه کتابخانه‌های عمومی گیلان در شهر رضوانشهر نمایشنامه‌خوانی شد.
«خواستگاری» چخوف در رضوانشهر استان گیلان نمایشنامه‌خوانی شد

به گزارش لیزنا، نخستین برنامه نمایشنامه‌خوانی ویژه کتابخانه‌های عمومی، با اجرای نمایشنامه «خواستگاری» اثر ماندگار آنتوان چخوف روز دوشنبه، ۲۶ فروردین با حضور پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان، معاونان، مسئولان و کارشناسان این اداره کل، روسای ادارات و جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان در سالن اجتماعات شرکت سهامی چوب و کاغذ ایران (چوکا) برگزار شد. 

این نمایشنامه به کارگردانی و اجرای رسول برجی، کتابدار کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص) شهر اسالم شهرستان تالش در نقش چبوکف، روایتگری ندا کریمی، رئیس اداره امور کتابخانه‌های عمومی استان و اجرای علیرضا ژاله جو و سعیده شفیعی ثابت، کارشناسان امور فرهنگی و منابع این اداره کل در نقش‌های لوموف و ناتالیا اجرا شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: