کد خبر: 39870
تاریخ انتشار: شنبه, 01 تیر 1398 - 11:26
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

آغاز سی و ششمین طرح مبادله کتاب در کتابخانه حسینیه ارشاد

منبع : روابط عمومی کتابخانه حسیینه ارشاد
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد سی و ششمین طرح مبادله کتاب را برگزار می کند.
آغاز سی و ششمین طرح مبادله کتاب در کتابخانه حسینیه ارشاد

 به گزارش لیزنا، در این طرح می توانید کتاب های خوانده شده ی خود را بدهید و کتاب جدید بگیرید. 

کتابخانه ی عمومی حسینیه ارشاد برای پویایی مجموعه و تحقق برخی از اهداف خود در راستای اشاعه ی فرهنگ کتابخوانی و ارتقاء سطح کیفی مطالعه ی علاقه مندان برای سی و ششمین بار متوالی اقدام به برگزاری طرح مبادله ی کتاب کرده است.

این طرح هر شش ماه یکبار برپا می شود و استفاده از این طرح برای عموم آزاد است. علاقه مندان می توانند کتاب های خود را که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و از نظر محتوایی و کیفی مناسب هستند با کتاب های کتابخانه که بدین منظور فراهم شده، مبادله کنند.

لیست منابع کتابخانه که در این طرح قرار می گیرند، یک هفته پیش از آغاز در سایت کتابخانه به آدرس www.hepl.ir قابل مشاهده است.

کودکان و نوجوانان  هم در این طرح  می توانند علاوه بر مبادله کتاب های خود با کتاب های کتابخانه، کتاب هایشان را با یکدیگر نیز مبادله کنند. میز مبادله کتاب، برای تمامی گروه های سنی و علاقه مندان به موضوعات مختلف، پیشنهادات جذاب و خواندنی خواهد داشت.

این طرح روز یکشنبه 9 تیر آغاز می شود و تا شنبه 15 تیر 98 ماه ادامه دارد. علاقمندان می توانند برای شرکت در این طرح از ساعت 9 الی 14 به کتابخانه مراجعه کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: