کد خبر: 40155
تاریخ انتشار: سه شنبه, 12 شهریور 1398 - 10:44
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

افتتاح کتابخانه عمومی حاج علی اکبر کاظمینی در یزد

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
کتابخانه عمومی حاج علی اکبر کاظمینی واقع در شهرک رزمندگان یزد با حضورعلیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مسئولان استان افتتاح شد.
افتتاح کتابخانه عمومی حاج علی اکبر کاظمینی در یزد

 به گزارش لیزنا، کتابخانه عمومی حاج علی اکبر کاظمینی واقع در شهرک رزمندگان یزد با حضور حاج علی اکبر کاظمینی خیر، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، محمدعلی طالبی استاندار یزد، آیت‌الله سیدمحمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد، غلامعلی سفید رئیس شورای شهر یزد، سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد، مجید جوادیان زاده مدیرکل ارشاد استان یزد و رقیه دوست فاطمی ها مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد، به بهره برداری رسید.

کتابخانه عمومی حاج علی اکبر کاظمینی در زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع، با ۱۳۲۰ مترمربع زیربنا در چهار طبقه، در شهرک رزمندگان یزد احداث شده است. ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تجهیز این کتابخانه هزینه شده که از این میزان ۲۵ میلیارد ریال به ساخت و ۵ میلیارد ریال به تجهیز کتابخانه اختصاص یافته است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: