کد خبر: 42796
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 19 آذر 1399 - 10:58

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

جزئیات برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری اعلام شد

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران 22 آذرماه همزمان با آغاز هفته پژوهش در این سازمان برگزار می شود.
جزئیات برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری اعلام شد

به گزارش لیزنا، آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران همزمان با آغاز هفته پژوهش روز شنبه 22 آذرماه ساعت 10 با حضور اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان و دبیرعلمی این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار می شود.

فاطمه جان احمدی معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در این مراسم سخنرانی خواهد کرد و نرگس نشاط دبیرعلمی یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی نیز درباره اثربخشی و کارایی پژوهش و نشست های علمی جشنواره صحبت می کند.

لازم به توضیح است برگزیدگان یازدهمین جشنواره پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی با پیام «آینده روشن با پژوهش اثر بخش» درتاریخ 24 دیماه  اعلام می‌شود و طبق فراخوان اعلام شده متقاضیان حضور در جشنواره پژوهشی می‌توانند تا 30 آذر ماه آثار خود را ارسال کنند.

همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا این دوره از جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی به شکل غیرحضوری برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای حضور در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با مراجعه به آدرس www.vc.nlai.ir/rgdryvle95×5  می توانند در این مراسم حضور پیدا کنند.

 

آخرین اخبار