کد خبر: 30978
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 19 مهر 1396 - 14:24
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

حضور کانون در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017

منبع : لیزنا
100 عنوان کتاب از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در شصت و نهمین دوره نمایشگاه فرانکفورت عرضه می‌شود.
حضور کانون در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه حدود100 عنوان از کتاب‌های برتر کانون و کتاب‌های تازه تولید شده در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد که این کتاب‌ها شامل کتاب‌های تصویری، مجموعه شاهنامه، مجموعه نیاکان ما و... است.

هم‌چنین، بخش کتاب امور بین‌الملل کانون، اقدام به طراحی کاتالوگی به زبان انگلیسی از کتاب‌های تازه خود برای معرفی هر چه بهتر کتاب‌ها به ناشران خارجی کرده که قرار است در این نمایشگاه عرضه شود.

در عین حال، 20 قرار کاری با ناشران کشورهای مختلف از جمله فرانسه، انگلیس، چین، ترکیه، ایتالیا، استرالیا، بلژیک و... تنظیم شده است که طی این قرارها کتاب‌های کانون به ناشران برای فروش کپی‌رایت معرفی و کتاب‌های آن‌ها جهت چاپ در کانون انتخاب می‌شود.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت هر ساله با شمار زیادی از بازدید کنندگان و با موضوع‌هایی همچون کتاب‌های کودکان و نوجوانان و مجموعه‌ای از بهترین‌های چاپ و نشر بر پا می‌شود.

مهمان ویژه نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال کشور فرانسه است.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین و پرسابقه‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر معتبری برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربیات و دستاوردهای حوزه صنعت نشر در دنیا بوده است.

 

این نمایشگاه در روزهای 19 تا 23 مهرماه 1396 (11 تا 15 اکتبر 2017) در کشور آلمان برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب