کد خبر: 33169
تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 بهمن 1396 - 08:50
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

انتشار دوباره‌ «ماجراهای بهلول»

منبع : لیزنا
«ماجراهای بهلول» نوشته‌ی مازیار تهرانی، با تصویرگری پانته‌آ عبدی‌فخرایی، بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
انتشار دوباره‌ «ماجراهای بهلول»

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام اداره کل روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این اثر که پیش از این در سال 1379 به چاپ رسیده است، هم اکنون با ویرایش و صفحه‌آرایی جدید قابل خریداری است.

در این کتاب که مناسب گروه سنی «ج» (10 تا 12 سال) است شش داستان با عنوان‌های «بهلول که بود؟»، «الاغ کتابخوان!»، «چه کسی از همه زرنگ‌تر است؟»، «شرابِ آجر»، «خدا، شیطان، اختیار» و «امانت و خیانت» روایت شده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «هارون تصمیم گرفته بود با شمشیر، کار بهلول را بسازد، اما همراهان و مشاوران، او را از این کار بازداشتند و گفتند که کار از کار گذشته است. مردم، بهلول را دوست دارند و اگر گزندی ببیند، مردم از چشم ما می‌بینند. باید راحتش بگذاریم تا هر کاری می‌خواهد بکند تا مردم بدانند که ما از او باکی نداریم و چنین شد که بهلول به قصر هم راه یافت و توانست گره‌ی کار مظلومین را باز کند.»

 

این کتاب 32 صفحه و 3هزار و 500 تومان قیمت دارد و قابل خریداری از تمامی فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو