کد خبر: 35073
تاریخ انتشار: دوشنبه, 28 خرداد 1397 - 11:46
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

ششمین دورهمی كتابدارانه انجمن کتابداری – شاخه فارس برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
ششمین دورهمی صمیمانه انجمن، روز چهارشنبه 30 خردادماه در محل باغ خانواده شماره 1 شهرداری شیراز برگزار می‌شود.
ششمین دورهمی كتابدارانه انجمن کتابداری – شاخه فارس برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه فارس از کتابداران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی و علاقه‌مندان برای حضور در ششمین دورهمی دعوت می‌نماید.

زهرا شاه نظرنژادخالصی، مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه فارس با اعلام این خبر افزود: ششمین دورهمی صمیمانه انجمن، روز چهارشنبه 30 خردادماه 1397 ساعت 18 الی 20 در محل باغ خانواده شماره 1 شهرداری شیراز به آدرس شیراز- خیابان زرگری- کوچه 18- انتهای کوچه سمت چپ‌، برگزار می‌شود.

دورهمی کتابدارانه یک گردهمایی دوستانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است. هدف این رویداد که به صورت ماهانه برگزار می شود،  دیدار و گفتگوی دوستانه کتابداران، آرشیویست ها، موزه داران، دوستداران کتاب و نشر و علم اطلاعات است تا نظرها و دیدگاه های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09116252913 تماس حاصل فرمایند. شایان ذکر است که شرکت در این دورهمی برای عموم آزاد است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو