کد خبر: 39866
تاریخ انتشار: شنبه, 01 تیر 1398 - 10:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

آنی شرلی باز هم تجدید چاپ شد

منبع : روابط عمومی مؤسسه انتشارات قدیانی
رمان هشت جلدی آنی‌شرلی نوشته "ال.ام.مونتگمری" و ترجمه" سارا قدیانی" تجدید چاپ شد.
آنی شرلی باز هم تجدید چاپ شد

 به گزارش لیزنا، رمان هشت جلدی آنی‌شرلی نوشته "ال.ام.مونتگمری" و ترجمه" سارا قدیانی" تجدید چاپ شد و در اختیار علاقه مندان به رمان‌های این نویسنده معروف قرار گرفت.

آنی شرلی دختری کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او با‌هوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار سعی می‌کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی‌های بسیاری را پشت سر بگذارد، ولی آینده در نظرش آن‌قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن با هر مشکلی کنار می‌آید.

مؤسسه انتشارات قدیانی، رمان‌های آنی‌شرلی را  با عناوین " آنی‌شرلی در گرین گیبلز"در نوبت چاپ چهاردهم، " آنی شرلی در خانه رؤیاها"  در نوبت چاپ دوازدهم، " دره رنگین کمان " در نوبت چاپ یازدهم و " ریلا در اینگل در نوبت چاپ دوازدهم " آنی شرلی در جزیره" در نوبت چاپ چهاردهم، "آنی شرلی در اینگل ساید" در نوبت چاپ یازدهم، "آنی شرلی در ویندی پاپلرز" در نوبت چاپ سیزدهم، آنی شرلی در اونلی در نوبت چاپ چهاردهم  نوشته "ال. ام. مونتگمری" و ترجمه " سارا قدیانی"که جزو کتاب‌های تشویقی در سومین جشنواره کتاب‌های برتر کودک و نوجوان می‌باشند  را با قیمت هر جلد 30000 هزار تومان روانه بازار کتاب کرد.

 براي تهيه اين كتاب‌ها علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org  نشر قدياني نيز مراجعه كنيد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: