کد خبر: 28922
تاریخ انتشار: یکشنبه, 28 خرداد 1396 - 08:32

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

«ضیافت رضوان» نشری برای روزه داران

منبع : لیزنا
به همت اداره انتشارات و تبلیغات محیطی آستان قدس رضوی «ضیافت رضوان» و «حبل المتین» ویژه ماه مبارک رمضان در اختیار روزه داران این ماه قرار گرفت.
«ضیافت رضوان» نشری برای روزه داران

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام آستان نیوز، کتابچه  ضیافت رضوان با محتوای ادعیه روزانه این ماه و معرفی خدمات آستان قدس رضوی از جمله انتشارات اداره انتشارات و تبلیغات محیطی آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان است که در اختیار روزه داران این ماه قرار گرفته است.

در این ادعیه بیش از 60 صفحه ای فعالیت های آستان قدس رضوی در یک سال گذشته به تصویر درآمده است.

حبل المتین از دیگر انتشارات این اداره است که در قالب بروشوری چهار لتی به معرفی برجسته ترین فعالیت های قرآنی آستان قدس رضوی پرداخته است.

 

معرفی اجمالی و فعالیت های موسسه چاپ و انتشارات، اداره علوم قرآنی، سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد، موسسه به نشر، موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موسسه آفرینش های هنری، بنیاد پژوهش های اسلامی ، بنیاد فرهنگی رضوی و دانشگاه علوم اسلامی آستان قدس رضوی از محتویات این بروشور است که همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه های قرآن و عترت در تهران و مشهد تولید و منتشر شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: