کد خبر: 38192
تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 دی 1397 - 14:24
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بازدید نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از کتابخانه شهید دریادار همتی در سمنان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان
نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان سمنان گام برداشتن در عرصه ترویج فرهنگ مطالعه را توفیق الهی دانست.
بازدید نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از کتابخانه  شهید دریادار همتی در سمنان

به گزارش لیزنا، کتابخانه عمومی شهید دریادار محمد ابراهیم همتی میزبان زین العابدین حاجی حسنی، ناخدا دوم و  نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان سمنان؛ خانواده شهید محمد ابراهیم همتی و دانش آموزان مدرسه انبیاء شد.

 

حاجی حسنی در این نشست با اشاره به دلاورمردی های دریاداران هشت سال دفاع مقدس گفت: شهید دریادار محمد ابراهیم همتی از شهدای بزرگ این خطه و کشور است که بسیار اهل مطالعه و دارای تحصیلات عالی بود.

وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه کتابخانه عمومی به نام شهید همتی نامگذاری شده است، عنوان کرد: توسعه کتاب و کتابخوانی موجب پیشرفت جامعه می شود.

حاجی حسنی با تاکید بر اینکه باید به علم و فرهنگ جوانان توجه شود، گفت: ما باید با برنامه ریزی و تلاش، جوانان را برای حضور به مکان های فرهنگی به ویژه کتابخانه‌ها تشویق کنیم.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: