کد خبر: 39329
تاریخ انتشار: یکشنبه, 25 فروردين 1398 - 09:59
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

«دهکده خاک بر سر» در تهران نقد و بررسی می‌شود

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
 نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک بر سر» با حضور فائزه غفار هاشمی، نویسنده اثر، علی اکبر شیروانی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می‌شود.
«دهکده خاک بر سر» در تهران نقد و بررسی می‌شود

به گزارش ، نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک‌بر سر» به عنوان بیست و هفتمین نشست از مجموعه نشست‌های نقد و بررسی کتاب در کتابخانه پیروزی تهران، یکشنبه ۲۴ فروردین ماه با حضور فائزه غفار حدادی، نویسنده اثر، علی اکبر شیروانی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی، برگزار می‌شود.

کتاب «دهکده خاک بر سر» از مجموعه کتاب‌های «تورقاف» از انتشارات قاف است که در سال ۱۳۹۷ در ۲۷۴ صفحه منتشر شده است.

مولف در مقدمه کتاب اینگونه می نویسد: اسم این کتاب را سفرنامه نمی گذارم. چرا که به آن نیت نوشته نشده و شبیه سفرنامه های رایج هم نیست که شاید پیش از این خوانده اید. این ها در واقع ادامه همان روزنوشت هایی هستند که از زمان دبیرستان برای دل خودم می نوشتم. همه احساسات و عواطف و مشاهدات و نتیجه گیری های این کتاب را بعد از شش - هفت سال که از نوشتنشان گذشته، به تلنگریکی از اساتید دنیای ادبیات به قضاوت همگانی می گذارم. امید که شل و پل نشوم.

علاقه‌مندان برای حضور در نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک‌بر سر» می‌توانند از ساعت ۱۶ یکشنبه ۲۴ فروردین ماه به کتابخانه پیروزی تهران واقع در انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، پارک پیروزی مراجعه کنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: