کد خبر: 40483
تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 آذر 1398 - 10:43
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

رئیس اداره کتابخانه های عمومی فسا خبر داد:

آغاز فراخوان مسابقه عکس «یک خانه کتاب»

منبع : اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا
فراخوان مسابقه عکس «یک خانه کتاب» شهرستان فسا منتشر شد.
آغاز فراخوان مسابقه عکس «یک خانه کتاب»

به گزارش لیزنا، محمدحسین فیروزی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا با بیان اینکه فراخوان مسابقه عکس «یک خانه کتاب» شهرستان فسا با مساعدت و همکاری شهرداری و شورای شهر فسا از هفته کتاب آغاز شده، گفت: در راستای استفاده صحیح از فضای مجازی و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نمایش حضور کتاب در متن زندگی شهروندان فسایی، مسابقه عکس «یک خانه کتاب» طراحی و در حال اجرا است.

وی با تاکید بر اینکه باید عکس از کتابخانه منزل یا محل کار خود با دوربین تلفن همراه یا دوربین عکاسی باشد عنوان کرد: محدودیت در نوع و ابعاد عکس و تعداد عکس های ارسالی وجود ندارد و شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است. اما عکس باید توسط خود شرکت‌کننده گرفته شده باشد و وجود خلاقیت و جذابیت در تصاویر نیز از اهمیت برخوردار است. کتابخانه شخصی منازل می تواند از یک ردیف و یک قفسه تا چندین قفسه را شامل شود و محدودیتی در نوع کتابخانه نیست.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا افزود: عکس ها باید با فرمت jpg ارسال گردد و ارسال مشخصات صاحب عکس(نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره همراه و در صورت عضویت درکتابخانه های عمومی ذکر نام کتابخانه) همراه با عکس ضروری است.

فیروزی با اشاره به این که به 10 نفر از برگزیده‌گان کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد بیان داشت: مهلت ارسال عکس ها تا تاریخ 5 دی ماه 98 می باشد.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند تصاویر خود را در اینستاگرام با هشتک #حالخوشخواندنفسا  #یکخانه_کتاب  منتشر و برای صفحه اینستاگرام این اداره به آدرس fasapl@ ارسال یا از طریق شبکه های مجازی بله، آی گپ، سروش و ایتا به شماره 09220602374 ارسال نمایند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: