کد خبر: 12450
تاریخ انتشار: دوشنبه, 10 تیر 1392 - 08:08

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

سخن هفته

شغل من مقاله ISI نویسی است

      سید ابراهیم عمرانی

 

لیزنا، سید ابراهیم عمرانی، سردبیر: داستان مقالهها و پایاننامههای تقلبی، تبدیل به داستانی دنبالهدار شده که هر چند وقت یکبار مطرح و باز به بوته فراموشی سپرده میشود؛ و در واقع کسی مسئولیت مستقیم آن را بر عهده نمیگیرد و با اینکه جرمی است مسجل، و این کارها دارد در سیستم آموزشی و پژوهشی کشور ما انجام می‌شود، کسی اقدامی عملی برای جلوگیری از ادامه و تکرار آن نمی‌کند. آیا آئین‌نامه انضباطی دانشجویان و آئین‌نامه انضباطی اساتید فقط برای این نوشته شده است که به ظاهر افراد گیر بدهند و مقدار اطلاعاتشان در مورد شعائر را چک کنند؟ چرا آئین‌نامه‌های انضباطی وزارت علوم در این مورد ساکت هستند؟

 

جعل جرمی است مسجل و قابل پیگیری. قبل از انتشار این یادداشت، آن را فرستادم تا دوست حقوقدانی ببیند و تلفنی صحبت کردیم. استاد حقوق دانشگاه ...... فرمودند این کار مصداق کار مجرمانه است. پس چرا کسی دعوی اقامه نکرده است؟ فردی قرار است که به واسطه نوشتن پایان‌نامه یا مقاله، تأییدیه یا مدرکی از نظام آموزشی ایران بگیرد و از مزایای قانونی آن بهره ببرد. خُب این فرد چیزی را که لازمه اخذ مدرک است ارائه نداده و حالا دارای مدرکی است که من به واسطه آن ایشان را می‌خواهم استخدام کنم تا مشکلی هر چند کوچک را از مشکلاتم حل کند، نه اینکه بدان بیافزاید. این کار جرم محسوب می‌شود و می‌توان از ایشان به دادگاه و حداقل به کمیته انضباطی شکایت کرد.

سوأل اینجاست: از چه کسی شکایت کنیم؟ از دانشجوی متقلب؟ از نویسنده کاسب‌کار فرصت‌طلب؟ یا از استاد بی مسئولیت؟ چون به هر حال این پایان نامه که بعد از آن هم قرار است تبدیل به مقاله شود، زیر نظر استاد راهنما و استاد مشاور تبدیل به پایان‌نامه و از آن دفاع شده است.

 

اگر فکر می‌کنید اغراق می‌کنم یا چنین چیزی وجود ندارد، در خیابان انقلاب از چهار راه ولیعصر به سمت میدان انقلاب حرکت کنید. به ویژه در پیاده‌روی جنوبی. اگر آدم سر به زیری هستید، روی زمین نوشته‌اند و یا اعلامیه چسبانده‌اند. اگر آدم سر به هوایی هستید، پارچه‌نویسی و بنرهایی که از تیرهای چراغ برق و شاخه‌های درختان آویزان است، توجهتان را جلب خواهد کرد. و اگر به طور معمول به هر طرفی گاهی نگاه می‌اندازید، که بمباران می‌شوید و به هر طرف که رو کنید، به شیشه کتابفروشی، به تنه درختان کنار خیابان، به صندوق پست و گلاب به روی ماهتان حتی به سطل آشغال، همه جا پر از آگهی نوشتن پایان‌نامه و مقاله ISI است. بالاخره این را در این عمر دراز تجربه کرده‌ایم که تا نباشد چیزکی مردم ندهند آگهی! چاپ و توزیع  این آگهی‌ها هزینه دارد و کسی از سر مردم آزاری نمی‌آید اینها را بدهد چاپ و توزیع کنند. حتما درآمدهایی وجود دارد که پای رقابت به میان آمده و آگهی چاپ می‌کنند.

 

خُب این خطا چندین سر دارد که یک سرش دانشجوی متقلب است، یک سرش دانشگاه بی توجه است، یک سرش مدارکی است که وزارت علوم تأیید می‌کند و یک سرش هم کسانی هستند که این مقاله‌ها را می‌نویسند. من در اینجا با یکی از همین گروه آخر یعنی نویسندگان مقالات ISI  و پایان‌نامه گفتگویی خیالی ترتیب داده‌ام که ملاحظه بفرمائید. من منتظر می‌مانم که شما نظرتان را درباره ادعاهای این دوست عزیز خیالی من بنویسید تا ببینیم اگر صلاح است برویم سراغ بقیه اضلاع این کار غیر اخلاقی که صدمات آن مستقیماً متوجه جامعه علمی ماست و غیر مستقیم به همه جامعه ما لطمه می‌زند که حداقلش تخفیف اخلاق عمومی است.

 

 

-          خُب دوست گرامی می‌شه بفرمائید شغل شما چیست؟

-          بله، شغل من مقاله‌نویسی است. مطمئنم که آمده‌اید که مرا محاکمه کنید. نمی‌دانم چرا یک عده‌ای سعی می‌کنند کار مرا تخطئه کنند. به من انواع و اقسام توهین‌ها را می‌کنند، به من انواع و اقسام تهمت‌ها را می‌چسبانند و فکر می‌کنند که من کاری بر خلاف منافع جامعه انجام می‌دهم.

-          ممکن است بفرمائید شما مقاله چی می‌نویسید؟

-          خُب شما چی سفارش می‌دهید؟ هر چی مشتری بخواد، مقاله ISI، مقاله ISC، پایان‌نامه؟ طرح پژوهشی؟ شما چه لازم دارید؟

-          واقعاً؟ همه اینها که گفتید؟ در همه رشته‌ها؟

-          بله در همه رشته‌ها

-          در همه رشته‌ها که شوخی است، خُب این را هم بفرمائید که پایان‌نامه دکتری هم می‌نویسید؟

-          بله،  .....  البته یادتان باشد که من تنها نیستم، آدم‌های دیگری هم مثل من هستند. ما فعلاً یک گروه هستیم که یکدیگر را پیدا کرده‌ایم و تقسیم کار می‌کنیم و کار جدی موضوعی می‌کنیم. ................ ببینید حضرت آقا. من فارغ‌التحصیل یکی از معتبرترین دانشگاه‌های کشور هستم و از پایان‌نامه خودم سه مقاله ISI چاپ کرده‌ام. بعد از فارغ‌التحصیلی در به در دنبال کار بودم و کار پیدا نمی‌کردم. خُب شما بگو تا کی باید دستم پیش پدرم دراز باشد؟ هنوز دو خواهر و برادر دانشجو دارم و پدرم تازه از زیر بار خرج دانشگاه من رها شده بود که آنها یکی یکی دانشجو شدند و حالا سعی می‌کند به آن دو تا کمک کند و من هم فکر می‌کنم که اگر بتوانم به او کمک کنم قدری از او سپاسگزاری کرده‌ام. نه اینکه با سی سال سن دستم توی جیب خودم نرود. .............. می‌پرسی حالا چرا این کار؟ اولین نفراتی که این پیشنهاد را کردند، چون آن را دوست نداشتم و مثل الآن شما آن را غیر اخلاقی می‌دانستم رد کردم. الآن قصد ندارم احساس آن روزهای خودم را بگویم و بیخود معطلتان کنم. ولی از ناچاری و بی‌پولی بالاخره پذیرفتم پایان نامه یک دانشجوی ارشد دانشگاه .... را برایش جمع کنم و پولی بگیرم. و بعد از آن احساس کردم که می‌توانم از این راه امرار معاش کنم و الآن دستم توی جیب خودم می‌رود و گاهی به دو خواهر و برادر دانشجویم هم کمک‌هایی می‌رسانم. این کجایش مشکل دارد که اینقدر رسانه‌ای‌اش می‌کنید؟

-          خُب آن دانشجو که با نوشته شما دارد فارغ‌التحصیل می‌شود کارش و مدرکش از نظر شما مشکل ندارد؟ آیا اسم این کار تقلب نیست؟ و آیا شما در این تقلب شریک نیستید؟

-          من خودم را در تقلب شریک نمی‌دانم

-          چطور ممکن است؟ خوب شما آن را نوشته‌اید.

-          بله، ولی شما بیائید موضوع دیگری به من بدهید که برایتان بنویسم و در ازایش به من مبلغی پرداخت کنید. برای روزنامه‌تان، برای مجله علمی‌تان، برای طرح تحقیقاتی مؤسسه یا کارخانه‌تان. برای من فرق نمی‌کند. من و دوستانم الآن دیگر شرکتی هستیم تحقیقاتی که هر کس به ما پرداخت کند برایش تحقیق انجام می‌دهیم. کمی دقت کنید می‌بینید من یا بهتر بگویم ما تقلب نمی‌کنیم. ما چند نفر متخصص هستیم در رشته‌های مختلف و شرکتی ایجاد کرده‌ایم که کار تحقیقی می‌کند. حالا یک دانشجو می‌آید و موضوعی به من سفارش می‌دهد و من کار می‌کنم و پولم را می‌گیرم. خُب دولت بیاید این سفارش را بدهد، یک کارخانه یا شرکت بیاید به من سفارش تحقیق بدهد، خُب مسلما برایش انجام می‌دهیم. برود ناظر هم بگیرد بر کار ما نظارت کنند. ما مسئولانه پاسخگو هستیم ................ اینکه او با این تحقیق چه می‌کند، من مسئولیتی ندارم. من سفارش را گرفته‌ام و در برابرش چیزی را که تعهد کرده‌ام، ارائه داده‌ام و رفته‌ام دنبال کار بعدی. شما بروید و یقه دانشجو را بگیرید و به او بگوئید که تقلب نکند. بروید به همه بنگاه‌هایی که پژوهشی نیاز دارند ما را معرفی کنید که بیایند کارشان را به ما سفارش دهند. ما برایشان طرح‌های تحقیقی‌شان را اجرا می‌کنیم. اسم این برون‌سپاری نمی‌شود؟

-          این یکی را که یک مرکزی یا شرکتی برون‌سپاری کند یک کمی قبول می‌کنم و در همه جای دنیا هم هست. شرکت‌هایی هستند که چنین پتانسیل‌هایی دارند. در ایران هم هستند شرکت‌هایی که می‌آیند برای کاری  RFP می‌نویسند و کار بر همان اساس به مناقصه گذاشته می‌شود و چه بسا از همکاران شرکت قوی‌تر و بهتر بنویسند. ولی هنوز نسبت به پایان‌نامه‌های دانشجویی و مقاله‌هایی که به اسم دیگران می‌نویسید و اسم مسخره مقاله ISI را هم روی آن گذاشته‌اید نمی‌توانم کنار بیایم. در مورد اول هم گفتم یک کم  قبول دارم، چون فکر می‌کنم که شما در ببر و بچسبان استاد شده‌اید و توان اجرای طرح تحقیقاتی را ندارید. البته در اینجا نمی‌خواهم از شما امتحان بگیرم یا وسط معامله نرخ تعیین کنم و این وجه را فعلاً رها می‌کنم که برگردم به صحبت خودمان. من با مقالهISI  یا پایان‌نامه به نام دیگران نمی‌توانم کنار بیایم.

-          نمی‌توانید کنار بیائید بروید و یقه دانشجو را بگیرید، بروید یقه استاد را بگیرید. راستی چرا یقه استادان را نمی‌گیرید؟ چرا به ما گیر می‌دهید؟ مگر پایان‌نامه نباید زیر نظر استاد راهنما و مشاور کار شود و باید از ابتدا تا انتهای پایان‌نامه را در جریان قرار بگیرند. خُب من سفارش را انجام می‌دهم و می‌روم کنار. استاد دانشگاه که شأنش این قدر اجل است، نباید بفهمد این کار دانشجوی خودش هست یا نه؟ خُب بگوید این که کار خودت نیست. برو خودت کار کن.

-          شده کسی به شما سفارش بدهد و بعد قسمت قسمت به استاد نشان بدهد که استاد نفهمد؟

-          من خودم اگر استاد بودم خیلی زود می‌فهمیدم که این یک کلکی در کار دارد. ولی بسیاری از استادان اصلاً تا روز دفاع پایان‌نامه را نمی‌بینند که بخواهند زیر نظر بگیرند. ولی حالا اگر واقعاً یکی باشه که گیر بده، خًب فصل فصل کار می‌کنیم که بره و نظر استاد را بگیرد و بعد ادامه بدهیم.

-          تا به حال داشته‌اید؟

-          راستش را بگویم، یکی دو مورد و آنهم دانشجوی دکتری

-          تا به حال در هیچیک از این چیزهایی که نوشته‌اید دانشجوی  متقلب  لو نرفته؟

-          راستش اگر بگویم نه، باور می‌کنید؟ چون استادان هم نمی‌خواسته‌اند که دنبال کنند و بفهمند.

-          پایان‌نامه که مشخص است، ولی مقاله‌هایISI  را برای چه کسانی می‌نویسید؟

-          برای دانشجوهایی که می‌خواهند فارغ‌التحصیل شوند و باید مقاله داشته باشند.

-          خودتان مجله‌اش را پیدا می‌کنید؟

-          الآن که از این مجله‌ها زیاده. یک کمی خرج طرف بیشتر می‌شود. ولی خُب بعداً انشاءالله هزینه‌هاشو در می‌آورد. مجله‌ها کم یا بیش بین 200 تا 500 دلار می‌گیرن و مقاله را چاپ می‌کنند. البته ما ساختار و اینجور چیزهایش را درست می‌کنیم.

-          فقط دانشجویان؟

-          تهمت نزنیم بهتر است. کسان دیگری هم می‌آیند که نمی‌دانیم برای چی می‌خواهند. لابد باید جایی بدهند که رتبه بگیرند. والا نمی‌آیند که مثلاً یک یا دو میلیون تومان به ما بدهند و بعد مثلاً 300 دلار هم بدهند برای چاپش.

-          خُب اینها چه کسانی هستند؟

-          ما نمی‌دونیم. می‌خواهید از زیر زبان ما چی بیرون بکشید؟ بیخودی برای ما شر درست نکنید. ما داریم یک لقمه نان حلال در می‌آوریم. حالا خر بیار و معرکه بار کن.

 

 

عمرانی، ابراهیم. «شغل من مقاله  ISI نویسی است».سخن هفته شماره 137. 10 تیر 1392.

 

 

 

 

برچسب ها :
paper.for.mba
|
Iran
|
1400/03/10 - 09:00
0
0
سلام دوستان
من دارم برای خودم مقاله علمی پژوهشی داخلی و خارجی می نویسم. منتها با توجه به هزینه و زمانی که ازم گرفته اگر کسی هست حاضرم جایگاه سوم و چهارمش را بهش اختصاص بدم در ازای تامین هزینه هاش
اگر کسی هست بهم ایمیل بده.
ممنون
پارکی
|
Iran
|
1400/01/08 - 23:47
0
0
من یک مقاله می خواهم که در زمینه ی آموزش شیمی ومباحث شیمی دوره متوسطه می باشد مقاله ای که کپی نباشد برای دانشگاه فرهنگیان درس آموزش پژوهی
استادش گفته مقاله ای که در حد واپ در مجله رشد باشد بایدهمان را کنفرانس بدم
آیا شما در این مورد کار می کنید؟
اذر
|
Iran
|
1398/01/23 - 19:20
1
4
برای تولید محتوای سایت به چندین مقاله نویس نیاز دارم اگر کسی میشناسین لطفا بهم معرفی کنید مچکرم
پاسخ ها
parsa
| Iran |
1398/04/13 - 01:24
دقیقا چه محتوایی و چه سایتی؟ افرادی را سراغ دارم. ایمیل بزنید به من
مهندس حسینی
| Iran |
1398/03/30 - 20:57
درود. چطور می توانم با شما در ارتباط باشم؟
Nora
|
Germany
|
1398/01/10 - 10:04
1
0
سلام وقت شما بخیر سال جدید برشما مبارک آیا کلاس های آموزشی شما در اراک برگزار می گردد یا می توان به صورت آنلاین آموزش دید. سپاسگزارم
ليلا
|
Germany
|
1397/09/14 - 14:09
0
0
سلام وقت همگي به خير.هم مقاله دارم مي خوام چاپ شه در ژورنال معتبر جهت أخذ isi و هم دوتا مقاله شيمي براي isiگرفتن مي خوام .شخص معتبر يا موسسه معتبر به من معرفي ميكنيد.ممنون
سولماز
|
Cyprus
|
1397/08/03 - 10:33
2
2
سلام من دانشجوی دکترا ژنتیک مولکولی هستم می خوام مقاله بنویسم تورو خدا کمکم کن
سریع تر به من ایمیل بزنید لطفا جوابمو بدید
پاسخ ها
پویا
| Iran |
1399/01/02 - 14:23
سلام به من ایمیل بزنید لطفا
دختر پایان نامه نویس
|
United States
|
1397/07/20 - 14:13
1
6
سلام دوستان
برای پایان نامه دکتری و ارشد خودتون به جای مراجعه به موسسات به افراد شخصی بسپارید.
من خودم توی موسسه بودم، می گفت کپی کن و کار بی ارزش تحویل می داد
الان شخصی کار می کنم، خیلی پیشینه ترجمه می کنم و جوری کار می کنم که انگاری کار خودمه، خب شاید قیمتم کمی بالاتر از موسسات پایان نامه نویسی در انقلاب باشه ولی تا اخر دفاع باهاتون هستم و اصلاحات انجام میدم.
خودم دانشجوی سال اخر دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران هستم و از این شغلم راضی ام
پاسخ ها
زمرد
| iran |
1399/10/01 - 18:58
سلام چطور میتونم در ارتباط باشم با شما
دختر پایان نامه نویس
|
United States
|
1397/07/05 - 19:17
2
9
منم رتبه برتر ارشد و دکتری هستم
با افتخار می گم که چیزی که بازار کار داره فقط همین مقاله و پایان نامه نویسی
با همین کار تا حالا زنده موندم وگرنه سالها پیش باید می مردم!!!!!!
اگر کسی خواست پیچ اینستا و لینکدینم را دنبال کنه خیلی خوب پایان نامه مدیریت می نویسم
پاسخ ها
Mojgan faderani
| Italy |
1399/04/25 - 23:48
سلام..میشه به من یه شماره یا ای دی بدید.به ادرس ایمیلم بفرستید لطفا
نیازمند Term Paper فوری
| Germany |
1397/11/12 - 16:51
خانم یکی از دوستان من نیازمند یهTerm Paper هست که وقت نمی کنه بنویسه و از پسش برنمیاد
البته باید متن به انگلیسی باشه
اگر می تونین شماره یا ادرس اینستاگرامتون رو به من بدین راجع بهش صحبت کنیم
ممنونم
شیوا
ف ن
| United States |
1397/09/24 - 17:11
با سلام.عالیه
مدیریت آموزشی هم کار می کنین؟
fatemehh
|
United States
|
1397/05/08 - 18:02
0
3
با سلام من مقاله isi تا یه جاهاشو نوشتم ولی احتیاج ب ویرایش کلی براساس فرمت ای اس ای دارم و ترجمه .کسی هست ترجمه کنه و ویرایشش درست انجام بده من در عوضش اسمشو به عنوان نویسنده سوم مینویسم
مسلم فراهانی
|
Iran
|
1397/04/23 - 22:05
0
2
سلام وقت بخیر لطفا اگر امکان دارد شماره تلفن رابفرستید در مورد مقاله ازشمامشورت بگیریم ممنون
هانیه
|
Iran
|
1397/04/14 - 01:15
0
0
من برای انجام پایان نامه نیاز به راهنمایی دارم لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه
سنا
|
Iran
|
1397/03/29 - 20:58
0
2
سلام. عزیزان اشکال از سیستم آموزشی و رابطه بازی و اساتید در دانشگاههاست. من خودم پایان نامه ارشدم رو با هزارتا سختی نوشتم. ولی استاد راهنمام حتی حاضر نشد کارم رو ببینه یا کمکم کنه و کار من رو به استادی که اصلا نمی شناختم سپرد اون هم هیچ کمکی به من نکرد. آخرش هم اون خانمی که با من دفاع داشت چون دامادشان دوست یکی از داورها بود ۱۸ تمام گرفت که کارشم داده بود بیرون. ولی بخاطر اینکه به اون بگن واسه تو پارتی بازی کردیم مال من شد ۱۷.۷۵.
ابراهیم
|
Iran
|
1397/02/28 - 10:13
0
0
سلام..دانشجوی رشته برق هستم, پایان ناممم تقریبا آمادس احتیاج فوریه فقط به شبیه سازیش دارم تا کامل بشه..دو هفته دیگه باید ارائه بدم ولی نمیدونم شبیه سازی از کجا تهیه کنم..زودتر جوابمو بدین ممنون میشم.خیلی فوریه کارم.
زهره درخوش
|
United Kingdom
|
1397/02/16 - 15:42
0
6
كارشناسي ارشد هستم مديريت بازرگاني براي پايان نامه كمك ميخام همينطور يك مقاله ميخام ممنون ميشم تلفن بديد
پ
|
Iran
|
1397/02/08 - 18:02
0
0
سلام. من دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد هستم. پیش دفاع هم کردم ولی الان ۲ ساله درگیر چاپ مقاله آی اس ای ایمپکت دار هستم. چند جا فرستادم یکیش حتی ۵ بار ریوایز خورد ولی در نهایت ریجکت شد. مجله ای میشناسید که بتونم اکسپت بگیرم؟؟ممنون میشم کمکم کنید.
آرزو
|
Iran
|
1396/12/12 - 23:31
0
0
خواهش میکنم کمکم کنید ی مقاله میخام
رزیتا
|
United Kingdom
|
1396/12/11 - 16:41
1
2
سلام من میخوام از پایان نامه ام مقاله isiبنویسم نیاز به کمک دارم .میشه شماره تماس و ایمیلتون رو داشته باشم .ممنون
قاسمی
|
Iran
|
1396/08/28 - 00:31
1
2
نیاز به مشاوره برای نوشتن مقاله isi دارم.البته هزینه را پرداخت می کنم.تماس بگیرید.2594...0903 عصرها تماس بگیرید.ممنون
زیست
|
United Kingdom
|
1396/08/15 - 12:23
0
1
سلام و عرض ادب.من خیلی وقته یه مقاله isi در زمینه نانو در علوم زیستی نوشتم ولی باید ویرایش بشه و به کمک و راهنمایی نیاز دارم.اگر میتونید به بنده کمک کنید لطفا از طریق ایمیل خبر بدین.ممنون
سلام
|
Iran
|
1396/08/03 - 16:11
0
0
سلام من در کار مقاله نویسی نیاز به راهنمایی دارم
لطفا شماره تماس و ایمیلتان را برایم بفرستید
آزيتا
|
Iran
|
1396/07/14 - 08:23
0
4
من ميخوام مقاله بنويسم
تورو خدا كمكم كنيد
لیلا جعفری
|
Iran
|
1396/07/02 - 22:20
0
2
سلام
من میخوام کاری در این زمینه اخجام بدم
تو رو خدا به من کمک کنید.
ممنون میشم.
مصطفی
|
United Kingdom
|
1396/06/04 - 12:26
1
0
لطفا برایم آدرس ایمیل و تلفن تماس با شمار را نیاز دارم چون باید مقاله ای از پایان نامه ام در روز دفاع ارائه نمایم لطفا تسریع و تسهیل نمایید.
Az
|
Iran
|
1396/05/06 - 12:26
0
0
با سلام میخواستم یه مقاله ای در حد بیست صفحه ای بر ا ی یکی از درسام بنویسم .ممنونم میشم اگه همکاری بفرماید
مهسا
|
Iran
|
1396/05/02 - 12:10
1
1
سلام میخام مقاله بنویسم برا یکی ازدرسام ک فرصت زیادی ندارم ایاامکانش هس بنویسی برام
ozra
|
Iran
|
1396/03/20 - 10:04
0
2
با تمام این بحثها موافقم حتی با بحث مخالف چون شرایط جامعه واقعا سخت شده و هیچ کس امنیت شغلی که باید رو تو کشورش نداره متاسفانه...
من کارشناسی تموم کردم و حدود 3 سال وقفه انداختم برا آزمون ارشد چون هزینه هاش سرسام آوره و منم پولی برا هزینه بی جا ندارم واقعا
به فکر بورسه تحصیلی ام و براش نیاز به مقاله دارم که حداقل رزومه پر باری داشته باشم تا بتونم از این آشفته بازار برم بیرون اما خودم میخوام تحقیقات و نگارشش رو انجام بدم که بتونم بگم مقاله دارم و کار خودمه اگه از اساتید و دانشجویان محترم کسی بتونه بهم کمک بکنه که چطوری میتونم یک مقاله خوب ارائه بدم واقعا ممنون خواهم شد.با تشکر
ینم آدرس میلم
راضيه
|
Iran
|
1396/02/28 - 22:10
0
0
باسلام من علاقه به نوشتن مقاله دارم ميشه کمکم کنيد.باتشکر
علیرضا ربی
|
Iran
|
1396/02/03 - 14:20
0
0
با سلام
چگونه میتوان با شما تماس حاصل نمود
باید در مورد نوع مقاله تماس تلفنی ایجاد گردد
با تشکر
سعععید
|
Iran
|
1396/01/26 - 23:13
0
3
لطفا شماره یا ایمیل بفرستین نیاز به راهنمایی و کمکتون دارم شدید
ن
|
iran
|
1396/01/09 - 19:29
0
5
شاهد بودم موقع تحویل پایان نامه دانشجو بیست شده بود ازش سوال کردم چجوری بیست شدی گفت 8 میلیون دادم یکی برام نوشت. اون لحظه به خودم فکر کردم لحظه ای که پایان نامه مینوشتم وقتی از استادم راهنمایی خواستم تنها حرفی که زد گفت راهنمائی ات کنم که بیست شوی ..... اشکال از این بنده خداها نیست اشکال از اساتید محترمه..... البته نه همه.
پاسخ ها
j
| Germany |
1397/04/16 - 16:52
خسته نباشن. استاد ما هم فقط ایراد میگرفت . هر کی کارش رو بیرون انجام داد نمره بالا گرفت اما من که خودم نوشتم و پول واسه اینکار نداشتم نمره افتضاح داد زیر 15. تازه نه از اون موضوع در نت منبعی وجود داشت نه ادمی که اطلاعاتی ازش بگیرم. همش تجزیه تحلیل و تحقیق از ادما بود بدون ایراد املایی. استاد میگفت راجع به این قضیه بنویس و هفته بعد میگفت کی گفته اینو بنویسی! خیلی در حقم ظلم شد. کارشبانه روزی من یه ترم طول کشید اما بهم وقت دفاع نمیدادن که شهریه پرداخت کنم. از همه دانشجویان کلاس بیشتر زحمت کشیدم اما بجای دستمزد زحمات شبانه روزی یه ترم، نمره 13 بهم رسید. حتی پرسیدم بگین ایرادم کجاست حداقل تجربه بشه اما ایرادی نبود فقط گفتن هیئت نظارت تصمیم گرفتن. این هیئت خیالی اصلا روز دفاع من حضور نداشتن. هیچ دلیلی هم ارائه نشد. همش در حقم ظلم شد...
عرفان
|
Iran
|
1396/01/06 - 10:47
1
5
کسانی که این کارو میکنند توجه کنند که شاید پول هنگفتی رو که واقعا حقشون هست و استحقاقشو دارن بدست میاورند ولی در حقیقت علم و دانششونو به قیمت ناچیزی میفروشند. چه کسی سبب بیکاری ما شده؟ وقتی ما کمک میکنیم تا افراد نالایق و بیسواد در رده ما قرار بگیرند چه توقعی داریم. وقتی کسی با مقاله شا ارتقا شغلی پیدا میکنه بورس تحصیلی میگیره و شما همچنان در جایگاه خودتان روز به روز سقوط میکنید. روش های دیگه هم وجود داره که اخلاقی باشه مثل ویرایش یا مشاوره یا حتی آموزش.
بهار
|
Iran
|
1395/12/04 - 21:05
0
2
با سلام

دوستان بنظرم کاملا حق با اقای ابراهیمی هست صددرصد. راست میگه وقتی کار نیست چکار کنیم؟ برا خودش با عرضس. زرنگه. مغزش کشش داره . میتونه. مینویسه. پول در میاره. دیگه به استاد راهنما و مشاور دانشجو مرتبطه که پایان نامه تقلبی هست یا نیست.واقعا دستمریزاد اقای ابراهیمی. زنده باشی داداش. شماره تماستون رو لطف کنید به این آدرس بفرستید. میخوام یه مقاله علمی پزوهشی برام بنویسید.
باتشکر
Nozhan
|
iran
|
1395/12/02 - 16:10
0
1
همینقدر میتونم بگم که وقتی اساتید حریصی که مدام تو فکر بالا بردن مرتبه علمیشون هستن و کمکی به عنوان استاد راهنما و یا مشاور به دانشجو نمیکنن. حتی اجازه نمیدن که از دانشگاه دیگر هم استاد راهنما انتخاب کنن خب همین اشفته بازار راه میافته دیگه. لطفا اقای عمرانی میشه یه شماره تماس بفرستید به این ایمیل. با سپاس
اکرم
|
Germany
|
1395/11/25 - 19:00
0
2
سلام.راه ارتباطیتونو به ایمیلم ارسال کنید.لطفا
مسعود
|
Germany
|
1395/11/22 - 17:38
0
4
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید . میخاستم راه دسترسی به شما رو.بدونم جهت سفارش نوشتن مقاله isi
لطفا راه ارتباطی خودتونو واسم ایمیل کنید . ممنونم
علی online
|
United Kingdom
|
1395/11/16 - 22:39
2
1
انشاءالله را اشتباه نوشتید....
درست ان شاء الله
معناش زیر و رو می‌شود.
به جای گیر دادن به این بنده خدا بهتر نیست خودمون کمی بهتر باشیم
رضا
|
Iran
|
1395/10/28 - 10:20
1
8
وقتی بیسواد ها سر کار میرن من رتبه یک کنکور ارشد با مدرک دکتری باید پایان نامه بنویسم هر کی با پارتی و سهمیه و یا حاشیه استخدام بشه امثال من بیکاره و میاد پایان نامه این بیسواد ها رو می نویسه
تهمین
|
Iran
|
1395/09/03 - 00:05
0
2
سلام لطفا شماره تماس یا ایمیل خود را بدهید
پاسخ ها
فاطمه اسدی
| iran |
1395/10/16 - 17:53
میخوام با منم همکاری کنین ارشد بیوشیمی بالینی
hassani
|
Iran
|
1395/08/22 - 10:58
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید.
آقای نویسنده واقعا به موضوع جالبی اشاره کردید و سوال و جواب های خوبی را ارائه دادید. من پاسخ و نظریات بعضی دوستان را هم خواندم، حق هم با شماست و هم با فارغ التحصیلانی که هیچ راهی برای تأمین مایحتاج زندگی خود ندارند. شما یک راه کار بگذارید جلوی پای این همه دکتر و کارشناس ارشد بیکار. تازه باید خدا را شکر کرد که از علم و دانش خود در کارهای خلاف استفاده نکرده اند. در زمانه ای که مبنای استخدام فقط داشتن روابط است و کسی به مدرک دیگری اهمیت نمی دهد که ازکدام دانشگاه با چه معدلی با چه دستاوردهای علمی و... فارغ التحصیل شده است، به نظر شما این مدرک ها که با دست این افراد نوشته می شود، مشکل زاست؟ خیر. مشکل از بیکاری است. بیکاری انگیزه ادامه زندگی و امید به فردا را از بین می برد.
پایانامه نویس
|
Iran
|
1395/08/05 - 11:26
1
8
سلام.
بنده هم پایانامه نویسم ولی فقط یک رشته صنایع غذایی کار میکنم.
وقتی واسه دکترای مملکت کار نیس چه باید کرد؟
ببینید زنو بچه اخلاقیات و عرفان نمیخورن پول میخان.تازه این همه دزد و کلاهبردارو اختلاص گرو ول کردی چسبیدی به ما بدبختا؟
کسایی که واقعا کار نگارش رو انجام میدن از استادای دانشگاه بی سواد باسوادترن
پایانامه نویس
|
Iran
|
1395/08/05 - 02:56
0
9
عزیز دلم وقتی شغلی واسه تحصیل کرده ها نیس باید چه غلطی بکنیم؟ یه راحل هم که پیدا می کنیم باید خرابش کنید؟زنو بچه پول میخواد نه اخلاق کاری و انظباط اجتماعی
این همه از ازدواج دم میزنید خوب ازدواج کردیمو مثل خر توش گیر کردیم، تو مملکتی که واسه دکتری کار نیس باید چه غلطی کرد؟
تازه کسایی که کار نگارش میکنن کارشون اشکال شرعی و قانونی نداره خرید و فروش پایانامه های قبلی اشکال داره.ما وقت میزاریم کار واقعی تحویل میدیم
پاسخ ها
ت
| Germany |
1397/04/16 - 16:57
اقای دکتر کار هست ولی حقوق نمیدن. ا این همه تحصیلات همش یکی الی دو میلیون میدن اونم چند ماه یکبار. الان ما این همه درس خوندیم پول خرج کردیم اما یه کارگر روزانه صد تومن بعلاوه انعام میخواد. تازه اون کارگر ممکنه اصلا مدرسه هم نرفته باشه. اینجا احترام به تحصیلات نمیزارن. پایه حقوق یه تحصیل کرده با یه کارگر ثابت یکیه.
سیف
| Iran |
1397/03/25 - 20:39
خوب میکنید این مملکت راه چاره نزاشته برای ما جوونا؛اونی که داره 8تا خرج پایان نامش کنه شما نگیری یکی دیگه میگیره ،بگیر حلالت
منطق و انصاف
|
Iran
|
1395/07/24 - 14:25
0
5
خب وقتی کار نیست؟ چیکار باید کرد؟ کم بیکار داریم ک شماها گیر دادید ب پایان نامه نویسی همینشم جمع کنید این جوان هایی که اینقد زحمت کشیدن توو این دانشگاه ها از بیکاری باید بمیرین. جوری حرف میزنید انگار کار به اندازه کافی هست. به جای این حرفها مشکل بیکاری رو درست کنید. خب پایان نامه نویسی رو از دست این دانشجوها بگیرید درصد خلاف که بالاتر میره طرف سر از معتادی و هزار جور دیگه درمیاره لاقل با نوشتن پایان نامه سرش گرمه.
علیرضا احمدی
|
Iran
|
1395/06/25 - 00:52
1
5
من دانشجوی دکترا هستم لطفا چطور می توانم با شما تماس بگیرم ؟
افشار
|
Iran
|
1395/04/03 - 16:39
1
8
لطفا شماره و ادرس ارسال فرمائید.رشته عمران گرایش سازه هستم نیاز به مقاله و نوشتن پایان نامه دارم
یک دوست
|
Iran
|
1395/01/12 - 15:16
0
1
مطالبي را که گذاشته بوديدخوب بودند ولی آخرش آن چیزی را که من می خواستم در اين مطالبی که گذاشته بودید نبود
Shadi
|
Iran
|
1394/12/25 - 19:43
0
2
باسلام خدمت استاد گرامی خسته کار نباشید من این سایت شما راباسرچ کردن پیدا کردم .ببخشید میشه کمکم کنید من ماشین نویس اداره دولتی هستم میخوام برای ارتقا ء سمتم مقاله ارایه بدم راجع به تاثیر اتوماسیون اداری بر کارایی وبازدهی کارکنان . هرچقدر سرچ میکنم خیلی چیزها پیدا کردم اما تابه حال مقاله ننوشتم میخوام مقاله ام کپی برداری ومورد تایید اداره باشد میشه بگید چه کارکنم ت اهش میکنم واقعا دیوانه شدم موندم چه کنم میشه شماره تماستون رابرایم ایمیل کنید .یک دنیا ممنون
محبوبه
|
Iran
|
1394/10/12 - 10:49
0
2
سلام
من يك كار سمينار دارم.لطفا شمارتون رو بذاريد كه هماهنگ كنم
باتشكر
محسن ک
|
Iran
|
1394/04/29 - 23:58
0
4
با سلام
نزدیک به دو ساله که مقاله ای رو برای مجله Journal of Middle East Applied Science and Technology
ارسال کردم و قرار بود سال گذشته چاپ بشه ولی هنوز نشده!!

من تمام هزینه هاش رو به حساب ریختم ولی بعد از این همه وقت هنوز خبری نیست
نامه اکسپت رو هم برام ارسال کرده بودن

حالا حتی جواب ایمیلم هم نمیدهند

لطفا بفرمایید چطوری باید پیگیری و حداقل هزینه ای که براشون ریختم رو ازشون پس بگیرم یا شکایت کنم؟

ممنونم
پاسخ ها
ت
| Iran |
1397/04/16 - 21:04
مقاله رو دزدین؟ شما سرچ کنین ببین مقاله پخش نشده؟ اگه مجله معتبری باشه حداقل باید یه جوابی بهتون میدادن. اگه حضوری رفتین و مدرک دارین، حضوری برید تکلیفتون روشن بشه در غیر اینصورت شاید جزو جرائم رایانه ای به حساب بیاد که میره توی حوزه پلیس فتا. شما پیگیری کن ولی به نتیجه ش فکر نکن (مدارک رو حفظ کنید). اگه فقط ایمیل بوده ممکنه هک شین اطلاعاتو یجوری کپی کنید)
سارا م
|
Iran
|
1394/04/16 - 00:29
0
5
سلام.میشه شمارتونو لطف کنید یا آدرس ایمیلتون رو ؟برای تکمیل یه موضوع در رابطه با راههای جلوگیری از وقوع جرم در جامعه بوسیله پلیس.البته این فق کلیت موضوع هست.ممنونم
عاطفه
|
Cyprus
|
1394/02/23 - 01:33
0
2
سلام به همه شما مقاله نویسا.منم دانشجو ارشد مدیریت مالیم که تازه دفاع کردم خیلی علاقه به نوشتن مقاله دارم ولی هیشکی بهم یاد نمیده بهرحااولین مقاله ای ک میخای بنویسی باید ازیکی راهنماییبگیری.خواهش میکنم ایمیل یا ش تماس بزارید تا بتونیم یه روز ماهم متل شماحرفه ای ها کسب درامد کنیم بیکارنشینیم.
saeed
|
Iran
|
1393/12/26 - 09:06
0
3
با سلام
من مقاله خودم رو در این مجله به طور رایگان چاپ کردم.
دانشگاه من به خاطر ایندکس CHEMICAL ABSTRACT این مجله به من تشویقی و نمره پایان نامه رو هم داد.
همه مقالاتتون رو فقط به ایمیل این مجله بفرستید
WWW.IJAPBS.COM
شيرگير
|
Cyprus
|
1393/12/13 - 18:49
1
3
من از شما خواهش مي كنم يه ايميل يا شماره خودتونو به من ارسال كنيد كار من خدمات كامپيوتري هست از ما خيلي مقاله مي خوان الان هم دو تا هست باهم همكاري كنيم
دربندی
|
Iran
|
1393/11/13 - 16:38
0
1
باسلام.لطفا به بنده ایمیل یا شماره تماس بدهید.مشکرم
omid
|
Iran
|
1393/09/10 - 11:06
0
6
خوب یکی باید باشه که راهو نشونمون بده الکی که نمیشه مقاله isi بدی
شیدا
|
Iran
|
1393/08/27 - 09:19
2
5
سلام لطف کنید شماره تماس بزارین من به کمکتون واسه نوشتن مقاله احتیاج دارم
پاسخ ها
سیما
| Iran |
1393/08/28 - 17:12
امیدوارم روزی برسه که خودت رو باور داشته باشی و دنبال شماره تلفن نگردی. این همه کتاب تو بازار!
شماره خواستنت دیگه چیه!
سیما
|
Iran
|
1393/08/19 - 11:50
3
3
قابل توجه عده ای از دوستان که گفته اند افرادی که شغلشون مقاله نویسی است به توسعه علم در کشور کمک می کنند!!!برعکس، این افراد محیط دانشگاه ها را به گونه ای آلوده کرده اند که بیشتر بچه ها تبدیل به دستگاه کپی شده اند. این افراد ترس دست به قلم شدن را در بین دانشجویان پرورش داده اند تا خود به سود برسند.کار مقاله نویسی کار فوق العاده ساده ای است مهم دل به کار دادنه. امید به روزی که پای این شیادان که بیشتر در لباس دانشجوی دکتری به دانشگاهها باز شده از دانشگاه قطع گردد. من خودم روی پای خودم ایستادم و تونستم چندین مقاله بنویسم البته دروغ چرا اوایل با یکی از این شیادها آشنا شدم که همیشه وانمود می کرد کار مقاله نویسی کار راحتی نیست و ... .
اما یه بار به خودم گفتم چرا نباید خودم بتونم نتیجه کار علمیم رو در قالب چند خط بنویسم؟ چند خط پیشینه کارم رو می نویسم و بعد اینکه من این پژوهش رو چه طور عملیاتی کردم و بعد هم خلاصه تحلیل و بیان نتایج. چرا به این سودجوهای بیسواد باج بدم.
اونا دانشجوی بیچاره رو می ترسونند و سرکیسه می کنند
سیما
|
Iran
|
1393/08/19 - 11:37
1
2
خوشحالم که به فکر هستید اما راه حل چی؟
واقعا این مقاله نویس ها به خاطر منافع خودشون رعب و وحشتی در بین بچه ها ایجاد می کنند که بچه ها فکر می کنند مقاله نویسی کار خیلی خیلی سختیه و به طرفش نمی روند و بعد این افراد سودجو وارد میدان می شن و اون وقت بیچاره دانشجو
بدتر اینکه بعضی از این فرصت طلب ها خودشون دانشجو هستند
نیما
|
Iran
|
1393/08/08 - 15:53
3
19
من از دانشگاه تهران فوق لیسانس گرفتم با رتبه و معدل عالی ولی بعد از فارغ التحصیلی خیلی بیکاری کشیدم یا سر کارهای غیر مرتبط و حتی دون پایه بودم ازدواج هم خودش مشکل رو دو برابر کرد
مجبور شدم از تخصص خودم استفاده کنم رفتم سراغ پایان نامه و مقاله طولی نکشید تا موسسات روی من حساب کردند و الان دو سه ساله توی این کارم و حداقل 40 تا کار تحویل دادم از مقالات ISI بگیر تا پایان نامه دانشگاه های تهران و شریف و با کمال تاسف رساله دکتری
الان خودم دانشجوی دکتری هستم و تنها منبع درآمدم همین کاره و البته پول خوبی درمی آرم
تمام اینها رو گفتم تا بدونید که یک تحصیل کرده از دانشگاه مادر یا به قول معروف نخبه دانشگاهی به این دلیل پایان نامه نویس و مقاله نویس میشه که جامعه شغل درخور و شایسته ای براش در نظر نگرفته
اشکال از ما نبود احتیاج باعث شد که دانش و قلم خودمون رو بفروشیم
ولی با تمام این اوصاف الان به شغل خودم افتخار می کنم و با صدای بلند می گم که من یک پایان نامه نویسه حرفه ایم ...
پاسخ ها
افشار
| Iran |
1394/11/12 - 13:02
سلام جناب اقای دکتر،اینجانب دانشجوی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه دانشگاه ازاد هستم.نیاز مبرم به پایانامه و حداقل یک مقالهisi دارم در صورت امکان لطف نمایید و شماره تلفنی یا ایمیلی ارسال فرمائید.
الي
| Iran |
1394/03/27 - 10:40
موفق باشي
اسماعیل
| Iran |
1393/12/22 - 15:48
سلام.من یه مقاله درموردمدیریت بازاریابی میخواستم موضوعش فرق نمیکنه ممنون میشم کمکم کنی.
ریاضیات کاربردی
|
Iran
|
1393/06/11 - 00:27
1
7
یادم رفت بگوییم من چند برنامه نویسی را اخیرا قبول کرده بودم بخدا انقدر بهم فشار میاد حس میکنم دیوانه شده ام کار راحتی هم نیست که بگید فلانی یه پایان نامه نوشت یه مقاله نوشت اینقدر گرفت.من به خاطر پول اعصابم را به حراج گذاشته ام
ریاضیات کاربردی
|
Iran
|
1393/06/11 - 00:23
2
4
سلام
نمیتوانم خودمو راضی به این کار کنم و ولی مجبورم وقتی که هیچ جا بهم کار نمیدن بهتر از اون هست که دستم پیش خانواده دراز بشه
دانشجوی دکترا
|
Iran
|
1393/04/30 - 17:13
2
15
سلام
بنده دانشجوی دکترای سال آخر در یکی از دانشگاهه ای دولتی تهران هستم. در کل سنوات تحصیلی ام و در کلیه مقاطع دانشجوی ممتاز بودم. مدتی بود در یکی از شرکتهای تحقیقاتی وابسته به دولت مشغول مشاوره بودم و کارهای کلان آنها را پیش می بردم تا اینکه ریاست محترم مرکز تحقیقات تصمیم گرفتند بدلیل صرفه جویی و پرداخت دستمزدهای کمتر بهیچ وجه دانشجوی دکترا استخدام نکند و بجای آن از افراد کارشناسی و حداکثر کارشناسی ارشد و با دستمزد بسیار پایین استفاده نماید و اصلا هم مهم نبود که این تحقیقات چگونه انجام شود!!؟
بنده با دیدن این وضعیت از آنجا بیرون آمدم و الحمدالله هم اکنون با انجام کارهای پایان نامه و مقاله در مقاطع مختلف گذران زندگی میکنم.
اگر جناب آقای سردبیر این خبر دنبال مقصر می و مجرم میگردند بایستی به سراغ همین رییس و روسا باشند. البته اگر توان مواجهه با این افراد را دارند!
پاسخ ها
ام اف
| Iran |
1394/07/30 - 13:01
سلام.ممکنه در این زمینه نوشتن مقاله به من کمک کنید؟
تهران
|
Iran
|
1393/02/09 - 13:10
1
7
به نظرم مشکل اصلی مربوط به بی توجهی به نیاز و اشتغال جوانان است.
چرا نباید به نیاز های جوانان توجه شود؟ من خودم در برترین دانشگاه ایران در رشته خودم درس می خوانم ولی هیچ کاری پیدا نکردم.کارهای استخدامی نیز معلق است.
دارم از ناراحتی دیوانه می شوم.
خدا کمکمان کن.
سلام
|
Iran
|
1393/02/02 - 00:17
1
5
سلام

میشه ی ایمیل یا شماره تماس برام بفرستی
یاسوج
|
Iran
|
1393/01/25 - 14:15
1
13
من دانشجوی ارشد ی هستم،که پایان نامه و مقاله isi مربوط به آن را خود استاد راهنمایم برایم به مبلغ 3/5 میلیون تومان انجام داد.
پاسخ ها
شیدا
| Iran |
1395/10/06 - 21:49
اونوق تمیگن کار خلاف قانونه!!!!!!!!!!!یعنی خود استادان نمیدونن که طرف خودش کار نکرده؟اینقدر احمقند؟پس چرا نمره های خوب میدن؟اونم برای کلاس روش تحقیقی که درست یاد نمیدن دانشجو توش چکار کنه؟تازه دانشجو خودش از پایان نامه نویس یاد میگیره که چکار کنه و خودش دفاع میکنه.
هرچه بگندد نمکش میزنن وای به روزی که بگندد نمک!!!!!!!!!!!!!
اقای استادی که 3/5 م گرفتی برای دانشجوی خودت نوشتی!!!!!!! این یعنی تقلب...
دانشجو
|
Iran
|
1393/01/19 - 19:04
0
9
نوشتن شذن مقاله ISI باعث توسعه علم می شودچه فرقی میکنه چه کسی نگارش مقاله رو به عهده داشته است و اینکه آیا بابت نگارش آن پولی از نویسنده های اصلی گرفته شده است یا نه
حتی مجلات معتبر هم برای ویرایش و بازنوبیس مقاله غیر انگلیسی زبان ها یک بخشی را در سایت هاشون دارن که پول میگیرن مقالتو اصلاح کنند و باز نویسی کنند
دیتا رایانه
|
Iran
|
1392/12/04 - 18:59
1
7
سلام
ممنون از زحمت حلالی که می کشید.
لطفا" شماره تماسی برای بنده ایمیل بفرمایید تا در مورد مقاله isi با شما صحبتی داشته باشم.
ممنون
محمود
|
Iran
|
1392/10/02 - 00:03
1
7
بی خیال
اینجا کارای خیلی خیلی خیلی بدتری هم می شه .
کاش همین چند مشکل بود
لیلا
|
Iran
|
1392/09/22 - 15:43
0
8
باسلام اگه میشه شمارتونوبزارید،ممنون میشم.
عرفانی
|
Iran
|
1392/08/09 - 14:42
2
12
سلام
میشه شماره تماس بگذارید که بهتون زنگ بزنیم
پاسخ ها
ابي
| Iran |
1392/08/22 - 01:51
سلام.براي نوشتن مقاله دياضي چقدرميگيري.باتشكر
مقاله نویس
|
Iran
|
1392/07/22 - 15:39
3
10
تو این حین و بین رو به ‍ایان نامه نویسی آوردم هر چند می دونم کار خیلی بی اخلاقی هستش اما ‍شیمان نیستم چون کار دیگه ای واقعا نبود. بلاخره در ترم ششم دکتر یه کا 600 هزارتومانی قراردادی برا ما ‍یدا شد خوشحال بودیم که کاری ‍یدا کردیم ویواش یواش حالت رسمی هم میگیریم و دست از این کار هم میکشیم. از قضا معاون سازمان مزین و معروف ما از طریق یکی از دوستا فهمیده بود که قبلا ‍ایان نامه می نوشتم از قضا آدم خیلی خشک و نچسبی بود تو یه همایش کلی مارو تحویل گرفت بعدا فهمیدم میخواد براش ‍ایان نامه بنویسم لاصه نوشتیم و امید وارم این داستان سرش بیشتر از این دراز نشه
شماهام به نظرم بهتره زیاد به اینا گیر ندی چون ادمایین که هیچ نو ‍‍پ یی ندارن به جای بلای جان مردم و جامعه شدن از ناچاری رو به این کار آوردن
مقاله نویس
|
Iran
|
1392/07/22 - 15:36
2
12
ببین آقای عزیز خواهشا قضیه رو از یه جنبه نبینیم! من خود دانشجوی دکتری ام و مشغول دفاع از قضا بعد از چند مرتبه دکتری قبول شدن و رد شدن در مصاحبه به ظاهر علمی! قمست ما قبولی شد که شهریه بدیم دیگه خسته شده بودم نمی تونستم برای سال های بعد و نتایج مشخص وقتمو تلف کنم.از شهرستان اومده بودم و از خانواده ای ده نفری و درآمدی سالانه حداکثر 7--8 میلیونی که تو روستا فقط می شد زندگیتو بچرخونی و همین. بدون کار و بی ‍ول به تهران اومدم با این امید که بتون با دانشجوی دکتری بودن کاری ‍یدا کنم به هر در زدیم نتیجه ای نداشت چشممونو باز کردیم کلی قرض و قوله بالا آوردیم و.... تازه اجاره نشین هم بودم.چیکار میکردم؟ اصن شما بودین چیکار میکردین؟بابام که یه کشاورز ساده روستایی بود با اون در آمد و فرزند بزرگ خانوده م بودم یا می بایست ترک تحصیل میکردم نتیجه بدتر از ادامه دادن بود یا به یه کارهای دیگه رو می آوردم!
پاسخ ها
الینا
| Iran |
1392/10/19 - 18:09
منم با شما موافقم . وقتی بی ارزش ها سر جای خودشون نیستن . با ارزش ها هم به چیزی که میخوان نمیتوونن برسن
افشین
|
Iran
|
1392/07/22 - 14:07
1
3
سلام
من دانشجو کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی ام برای رزومه پزوهشی خودم نیاز ب مقاله دارم ولی وقت نوشتن ندارم لطفأ کمکم کنید، شماره تماستونو برام میل کنید لطفأ باتشکر.
mohammadrahmati377@yahoo
هادی
|
Iran
|
1392/07/21 - 11:18
1
3
سلام من یک مقاله isi برای رشته زمین شناسی نفت می خوام برام انجام دهید .ایا وقت دارید هزینه ان چقدر می شود
حاج مقاله
|
Iran
|
1392/07/16 - 16:48
6
8
ببینید من خودم اینکار را انجام می دهم و افتخار می کنم .
من وقتی در کشوری زندگی می کنم که برای آدم با استعدادی که می تواند براحتی در رشته های مختلف پایان نامه بنویسد ف تز بدهد، نظریه بدهد ارزشی قائل نیستند و اکثر اساتید دانشگاه از بین کسانی است که فقط درس خوانده اند و دائم سرشون تو کتاب بوده و فقط بلدند نظریات دیگران رو بلغور کنند ومقالات جدید کشورهای دیگرو بخونند دیگه چه انتظاری از من داری؟ نظام اموزشی وکشور ما نخبه کشه عزیر. برای افراد پژوهش محور هیچ جایی در نظر نگرفتند. تازه وقتی در مراکز تحقیقاتی هم جذب می شوند برای اساتید و رییس مرکز ها مقاله می نویسند.
پاسخ ها
فرشته
| Iran |
1392/11/23 - 18:27
سلام. منم دارم همین کارو انجام می دم اما به خودم قول دادم وقتی در ازمون وکالت قبول شدم دیگه این کارو نکنم. بدبختی اینجاست که همین هایی که می گن وقت نداریم بنویسیم و حوصله نداریم پایان نامه بنویسیم خودشونم تا موقع دفاع نمی خونن. دو شب مونده به دفاع می خونن بعد نمی فهمن و طلبکارم می شن که این چیه نوشتی!من که هشت ساله دارم کار می کنم و درس می خونم هنوز هیچ گاری پیدا نکدم. بی سوادها همه جارو پر کردند، جا واسه ما نیست. ایشاالله وکالت قبول شم دیگه واسه هیپ بی سواد و مفت خوری که پول مملکتو هاپولی می کنن و خوش می گذرونن پایان نامه نمی نویسم. هر پاین نامه ای که می نویسم آخرش گریه می کنم. انگار دارن استثمارم می کنن. نیاز شدید مالی و بی عدالتی تو جامعه ما یکی از آثارش همینه دگه! ظاهراً شرافتمندانه!
فرح سلطانی
|
Republic of Serbia
|
1392/04/16 - 23:42
5
3
همان طور که اشاره فرمودید جرم اصلی را چه کسی مرتکب می شوند علاوه بر دانشجو و فرد شاغل در این زمینه، "سیاست کلی و به دور از ساختار مناسب پژوهش محوری در دانشگاه‌ها" نیز می تواند مجرم باشد.بار ها شنیده ام که در دوره کارشناسی ارشد موضوع پژوهش اهمیتی ندارد و آن چه مهم است نحوه ساختاری پژوهش است. این یکی از علتهایی است که فردی که به ساختار یک پژوهشی آگاه شد از پس آماده ساختن سایر پژوهش ها نیز بر می آید و در واقع لباسی دوخته و بسته به قامت فرد کوتاه و بلند می شود.
پاسخ ها
مهرداد
| Iran |
1392/09/03 - 05:24
اون کسی هم که توهم این رو داره که میتونه برای رشته های مختلف پایان نامه بنویسه و به خودش میگه با استعداد سخت به جهان سوم خودمون تعلق داره.چون حتی 1% مطلب اون پایان نامه ها ارزشی نداره. الان مقاله رو بقالی سر کوچه هم میتونه تو این آشفته بازار بنویسه مهم اینه که چی بنویسه و کجا چاپ بشه. این مقالات به اصطلاح آی اس آی هم که افرا دو جین از پایان نامه هاشون در میارن همشون در مجله های تقلبی چاپ میشن که شما هر چی بنویسی چاپ میکنن و پول میگیرن.مااگر تحقیق کردن بلد بودیم که شرایطمون این نبود. به قول نویسنده ی این مطلب اینایی که این کار رو میکنن فقط میبرن و میچسبونن. اگر علم و کار علمی اینقدر بدبخت بود که هر کسی از جاش بلند میشه بتونه به علم کمکی بکنه الان دنیا با آفتابه داشت اداره میشد. ما فقط تو توهم هستیم که باهوش و با استعدادیم. وضع دانشجو های ما و اساتید اونها به قدری خراب هست که رنگش در اومده به در و دیوار. البته 50% شاید اینا باشه. از این مهمتر ساختار مریض و دزد پرور آموزشی و دانشگاهی ما هست. در کل سیاست های کلان به قدری مشکل دارن که آدم از خجالت سرخ میشه.
بابائی
|
Iran
|
1392/04/16 - 12:09
1
3
با سلام
من هم در بخش مرجع به یک دانشجوی دکترا برخوردم که هر از گاهی برای گرفتن پرسشنامه یا آزمون های مختلف به من مراجعه می کرد. بالاخره ازش پرسیدم که این آزمونها رو برای چه کاری می خواد؟ و اون هم خیلی راحت گفت برای نوشتن پایان نامه دیگران. گفتم مگه میشه؟ تو این دانشگاه. خندید و گفت چرا نشه خانم، وقتی نمیتونم کار پیدا کنم بالاخره باید یکجوری خرج و مخارجم رو تامین کنم.
محسن زین العابدینی
|
Iran
|
1392/04/15 - 11:09
1
11
اینها نابغه اند که می توانند در هر رشته ای و در هر موضوعی پژوهش سرهم کنند و طرف دفاع هم بکند. دولت باید به اینها مدال لیاقت بدهد.
زينب
|
Iran
|
1392/04/13 - 09:32
1
3
من ليسانس كتابداري هستم حالا كه ليسانس گرفتم با همه علاقه اي كه به اين رشته دارم به دليل نبود كار از اينكه اين رشته را خوندم پشيمانم.من سه سال به عنوان كار دانشجويي در اين رشته كار كردم اما الان كه دانشگاهم تموم شده هيچ كاري پيدا نميكنم لطفا در اين مورد هم مقاله بنويسيد فارغ التحصيلان كتابداري در انتظار كار
من بیکار
|
Iran
|
1392/04/11 - 23:33
2
10
متاسفم که واسه چاپ مقالاتمون تو isi باید 300 دلار بدیم وواسمون ملاک ارزش علمیه! واقعا جهان سوم که میگن ماییم شک نکنید
زره ساز
|
Iran
|
1392/04/11 - 11:19
3
10
ضمن تشکر از آقای عمرانی، برای خود من در محل کار سابقم پیش آمده که یک گروه دو نفره را شناسایی کنم که با استفاده از منابعمان برای دیگران پایان نامه می نوشتند و در پرسش و پاسخی که با یکی از آنها داشتم مشابه همین پاسخ ها را دریافت کردم. البته من از ادامه کار آنها در کتابخانه مان جلوگیری کردم ولی این نوع جلوگیری ها درمان این درد نیست. به نظرم اگر اساتید راهنما و مشاور با احساس تعهد بالاتری کار دانشجو را زیرنظر گرفته و دید کمی گرایی در نظام آموزش عالی جایش را به کیفی گرایی بدهد امکان بروز چنین پدیده ای فراهم نخواهد شد.
پیروز ابراهیمی
|
Iran
|
1392/04/10 - 16:12
0
2
سلام و درود

من چند سایت جستجو کردم در زمینه این گونه مثالات علمی در هر زمینه میقروشند

در کنار باجه های تلفن نیز آگهی این مسایل به وفور وجود دارد

عدم ساماندهی این مسایل هم بسیار مهم است . هیچ وزارت خانه ای رسیدگی نمی کند فقط به دست دیگری گوی را می دهند !
ناشناس
|
Iran
|
1392/04/10 - 09:23
1
12
معلومه سواد این آقایون خیلی زیاده لااقل در دانشگاهها بجای استاد راهنما میشود از آن ها استفاده کرد و یا کارگاههایی(کارگاه مقاله نویس،پایان نامه نویسی و ...) را با حضور آن ها برگزار کرد.

(طنز)
پاسخ ها
poi
| Iran |
1392/11/17 - 20:15
مثل دانشگاه ما که مشاوراش به مشاور نیاز دارن.
کتابدار
|
Iran
|
1392/04/10 - 08:54
2
16
صرف داشتن مقاله ISI، مبنای باسواد شدن نیست
ولی متاسفانه در نظام آموزشی و استخدامی (هیات علمی) این هست و تا این مورد هست، و دارای ارزشه، این جور چیزها هم هست.
نه تنها در ISI، بلکه در مقالات همین داخلی هم نه تنها دانشجو خود استاد هم بله! متاسفم
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: