News Code: 40468
Publication Date: Tuesday, 26 November 2019 - 11:13

main

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

در روزهای پایانی هفته کتاب؛

کلنگ احداث کتابخانه مرکزی زرند به زمین زده شد

Source : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان
عملیات احداث کتابخانه مرکزی زرند با حضور مسئولان آغاز شد.
کلنگ احداث کتابخانه مرکزی زرند به زمین زده شد

به گزارش لیزنا، عملیات احداث کتابخانه مرکزی شهرستان زرند با حضور حسین امیری، رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی؛ احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ علی صادق زاده، فرماندار زرند، علی نظری نژاد، نماینده فولاد زرند ایرانیان(میدکو) و جمعی از مسؤلان شهرستان آغاز شد.

در این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با تاکید بر تسریع در روند ساخت کتابخانه، اظهار داشت: شهرستان زرند یک شهر فرهنگی است و مردم آن اهل مطالعه هستند، به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان این شهر استقبال خوبی از کتابخانه ها دارند و تعداد عضویت و میزان امانت کتاب در این شهرستان در وضعیت مطلوبی است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که این پروژه در مدت زمان پیش بینی شده به بهره برداری برسد، تا در یک فضای مطلوب و با خدمات خوب کتابداران، باعث ارتقای فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در این شهرستان شود.

علی صادق زاده، فرماندار شهرستان زرند در این مراسم اظهارداشت: شهرستان زرند در سال گذشته و امسال رتبه برتر انجمن کتابخانه های عمومی را کسب کرده است که این خود یک افتخار برای این شهرستان است.

وی افزود: شهرستان زرند سرشار از ظرفیت‌ها و فرصت‌های کم نظیر است که با جدیت مجموعه مدیران و تسهیلگری دولت در شهرستان، درصدد بهره برداری حداکثری از این امکانات در جهت رشد و توسعه زرند هستیم.

حسین امیری، رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم زرند و کوهبنان عنوان کرد: کار ساخت کتابخانه باید بدون از دست دادن زمان آغاز شود تا شهروندان زرندی هرچه زودتر از مزایای آن برخوردار شوند.

لازم به ذکر است این کتابخانه با زیر بنای 2 هزار متر مربع و در زمینی به مساحت 2 هزار و 741 متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی (شرکت فولاد زرند ایرانیان- میدکو) احداث می شود.

Please in order to facilitate your connection with Lisna pay attention to the following points while sending messages:
1- Avoid any insult to people, ethnics and races; avoid making fun and accusing others.
2- Since the messages will be published by your name, it is suggested to send them using your real name and your authentic E-mail address to help Lisna form a better discussion.
3- Please avoid using the name of persons (natural and legal), organizations, public and private institutions.
4- Pleas avoid sending repeated messages which were previously sent by other users.
5- Please avoid sending messages in other languages than English.
name:
Email:
* Comment:
Latest News