کد خبر: 43659
تاریخ انتشار: یکشنبه, 12 ارديبهشت 1400 - 09:38

داخلی

»

کتاب

در آستانه هفته روابط‌عمومی:

کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» منتشر شد

منبع : روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق
کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» نوشته جیمز ویلیام و ترجمه مرتضی بهنام توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» منتشر شد

به گزارش لیزنا، کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» ترجمه مرتضی بهنام، در 10 فصل به بیان و تشریح کلید طلایی ارتباطات میان‌فردی در محیط‌های اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و آن را داشتن مهار‌ت‌های صحیح ارتباطی می‌‌داند.

مرتضی بهنام که ترجمه این کتاب را برعهده داشته است، دارای دکترای علوم ارتباطات و فعال حوزه رسانه، روابط‌عمومی و مشاور مدیریت در توسعه کسب و کار است.

در بخشی از کتاب و در سخن مترجم می‌خوانیم: اینکه ما چه توانایی‌هایی در زمینه برقراری ارتباط صحیح و کارآمد با محیط و افراد پیرامون خود داریم، تأثیری مستقیم بر توسعه و پیشرفت ما دارد. بسیاری از سوءتفاهم‌های پیش‌آمده نتیجۀ ناآگاهی ما از شرایط زمانی و مکانی است و همچنین عدم تسلط بر این شرایط؛ اینکه با چه کسی و برای رسیدن به چه هدفی گفت‌وگو می‌کنیم نیازمند دانش و مهارت ارتباطی است.

عناوین فصول کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» به این شرح است: فصل اول: نکات و ملاحظات اصلی، فصل دوم: چرا ما به درستی ارتباط برقرار نمی‌کنیم؟، فصل سوم: هنر گوش دادن فعال، اصول ارتباط بین‌فردی، فصل چهارم: اصول ارتباط بین فردی، فصل پنجم: برخورد با نویز یا اختلال (برقراری ارتباط هنگام عصبانیت)، فصل ششم: برخورد با نویز یا اختلال (درمورد برقراری ارتباط نادرست)، فصل هفتم: برخورد با نویز یا اختلال (تعاملات در فضای مسموم)، فصل هشتم: داشتن یک ارائه عمومی بدون نقص، فصل نهم: بازخورد: چگونه واکنش نشان دهید و پاسخگو باشید، فصل دهم: نتیجه‌گیری.

«آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» در قطع رقعی و در 125 صفحه به قیمت 60 هزار تومان توسط انتشارات سیمای‌شرق به بازار عرضه شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 02188356436 تماس بگیرند.

برچسب ها :