کد خبر: 41288
تاریخ انتشار: شنبه, 03 اسفند 1398 - 07:13

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

اعلام برنامه‎ های نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات»

منبع : روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
برنامه‎‏های نشست دو روزه «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» اعلام شد.
اعلام برنامه‎ های نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات»

به گزارش لیزنا، نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» روزهای یکشنبه و دوشنبه(4 و 5 اسفندماه) با حضور کارشناسان فرهنگی و چاپ ادارات‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‎های سراسر کشور برگزار می‎شود.

در مراسم افتتاحیه این نشست محمود شالویی، مشاور وزیر در امور پاسداشت زبان فارسی و محسن حدادی، مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‎رسانی به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین کارگاه آموزشی نظارت بر تبلیغات با تاکید بر اهمیت زبان فارسی، کارگاه آموزشی جایگاه زبان فارسی در تبلیغات و محصولات فرهنگی از دیدگاه ارتباطی با تدریس هادی خانیکی و کارگاه آموزشی مناسبات حقوقی و قانونی نظارت بر تبلیغات و محصولات چاپی با تدریس حامد سهرابی، مدیرکل دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

در دومین روز این نشست نیز دکتر سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهرزاد دانش؛ مدیرکل دفتر چاپ و نشر سخنرانی خواهند کرد. همچنین کارگاه آموزشی «نظارت پیشینی و سامانه‎ای بر محصولات و فرآیندهای چاپی» با تدریس ابراهیم خدادوست و کارگاه آموزشی «نظارت پسینی بر محصولات چاپی(روند بازرسی از چاپخانه‎ها)» با تدریس علی‎اکبر ابراهیمی در دومین روز نشست برگزار خواهد شد.

نشست «جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات» با هدف مروری بر وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسداشت زبان فارسی در حوزه محصولات چاپی و تبلیغات با حضور کارشناسان فرهنگی و چاپ ادارات‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‎های سراسر کشور برگزار می‎شود.