کد خبر: 41512
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 - 13:46

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

نخستین نشست مجازی زنده انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران برگزار شد

منبع : لیزنا
نخستین نشست مجازی زنده انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با موضوع «بیان تجربیات و مشکلات ارائه خدمت در دوران کرونا از زبان متخصصان علوم اطلاعات» برگزار شد.
نخستین نشست مجازی زنده انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران برگزار شد

به گزارش لیزنا، نخستین نشست مجازی زنده انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز دوشنبه اول اردیبهشت 1399، ساعت 20 تا 22 در صفحه اینستگرام این انجمن و با موضوع «بیان تجربیات و مشکلات ارائه خدمت در دوران کرونا از زبان متخصصان علوم اطلاعات» برگزار شد.

در این نشست که مجری-کارشناس آن مهرناز خراسانچی از اعضای هیئت مدیره و متخصصان علوم اطلاعات بود، علاوه بر برخی از اعضای هیئت مدیره انجمن (دکتر خسروی، دکتر صمیعی، دکتر زره ساز) اساتید، حرفه مندان و متخصصان دیگری همچون پروانه مدیرامانی (معاون کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد)، یارمحمدی (رئیس اداره کتابخانه عمومی ملارد)، رحیم نژاد (کتابدار کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد)، فاطمه پازوکی (رئیس اداره استاندارد نهاد کتابخانه های عمومی کشور)، دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی)، دکتر پیام کبیری (رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت) و  دکتر رضا رجبعلی بگلو (عضو هیئت علمی ایرانداک) به ارائه نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با ارائه خدمات در دوران متاثر از شیوع ویروس کرونا پرداختند.

سایر حضار در نشست نیز نظرات و پرسش های خود را در قالب کامنت ارائه کردند. برای مشاهده این برنامه می توانید به کانال آپارت انجمن (لینک‌های زیر) مراجعه کنید.

لینک لایو (بخش اول)

لینک لایو (بخش دوم)