کد خبر: 41517
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 - 08:40

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

فراخوان جذب داوطلب «مشاوره خدمات توزیع منابع علمی»

منبع : لیزنا
گروه «مشاوره خدمات توزیع منابع علمی» از دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) رشته علم اطلاعات و دانش شناسی  به صورت داوطلبانه دعوت به همکاری می‌کند.
فراخوان جذب داوطلب «مشاوره خدمات توزیع منابع علمی»

به گزارش لیزنا، «مشاوره خدمات توزیع منابع علمی» در سال 1393 برای نخستین بار در ایران، در مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی راه اندازی شد. مشاوره خدمات توزیع منابع علمی با حمایت معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی، مرکز مشاوره و بهداشت روان و با همراهی گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی و گروه  آموزشی مشاوره مدت 6 سال مشغول به فعالیت است. مشاوره منابع علمی به صورت فردی و گروهی برای دانشجویان و محققان) با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری( در مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه مشاوران خدمات توزیع منابع علمی به عنوان مشاوران ارتباطی، نیازهای اطلاعاتی متخصصان موضوعی را به مرتبط ترین منابع و پایگاههای اطلاعاتی ارجاع می دهند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  با شماره تماس و واتساپ  09210420786  و یا آدرس پست الکترونیکی مشاوران خدمات توزیع منابع علمی مهسا مکارم این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و اعظم فرجی پور afarajipour319 @gmail.com ارتباط برقرار نمایند.

برچسب ها :