کد خبر: 33350
تاریخ انتشار: شنبه, 05 اسفند 1396 - 10:09
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

تغییر تاریخ دوازدهمین رویداد کتابدارانه

دوازدهمین رویداد کتابدارانه میزبان رییس ایفلا

منبع : لیزنا
دوازدهمین رویداد کتابدارانه میزبان رییس ایفلا خواهد بود.
دوازدهمین رویداد کتابدارانه میزبان رییس ایفلا

 

به گزارش لیزنا، انجمن علمي كتابداري و اطلاع رساني ايران در روز دوشنبه 1396/12/07 از ساعت 15 تا 17 در مرکز همایشهای كتابخانه ملي ميزبان خانم گلوريا پرز-سالمِرون (Glòria Pérez-Salmerón) رييس ايفلا (فدراسیون بین‌المللي انجمن‌ها و مؤسسات کتابداری IFLA ) است.

انجمن از کتابداران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی و اعضاي محترم خود براي گفت و شنودي با ايشان و شنيدن نكاتي درحوزه‌ي فعاليت‌هاي ايفلا و نيز شركت در آخرين دورهمي در سال 1396 كه دوازدهمین رويداد كتابدارانه است، دعوت مي نمايد.

پیش از این قرار بود این دورهمی در محل آرشیو ملی ایران روز سه شنبه ۸ اسفند ماه ساعت 14 تا 16 برگزار شود، اما به دلیلی حضور رییس ایفلا در نشست تخصصی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز 7 اسفند، تاریخ و ساعت برگزاری آخرین دورهمی سال 96 تغییر کرد.

شركت در جلسه براي علاقه مندان آزاد است. برای اطلاع از تعداد حاضرین، لطفاً حضور خود را با ثبت نام در این لينك اعلام فرماييد.

کتابدار
|
Iran
|
1396/12/08 - 10:54
0
4
با سلام
با توجه به اینکه در دورهمی امروز برایم فرصت شرکت فراهم نمی شود، از کسانی که فرصت شرکت در دورهمی امروز را دارند خواهشمندم نظر رئیس محترم ایفلا را در مورد نام رشته کتابداری و اطلاع رسانی که در کشور ما به علم اطلاعات و دانش شناسی تغییر یافته و همچنین تجارب سایر کشورها جویا شوند.
دورهمی
|
Iran
|
1396/12/05 - 23:06
0
0
سلام
ثبت نام خطا میدهد باز نمی شود.
پاسخ ها
دانشجو
| Iran |
1396/12/06 - 13:24
دوباره سعی کنید، من باز کردم
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب