کد خبر: 41154
تاریخ انتشار: شنبه, 19 بهمن 1398 - 06:59

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

در راستای شناخت بیشتر بیانیه گام دوم انقلاب؛

کتابداران اردکانی از نمایشگاه «گام دوم انقلاب» دیدن کردند

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد
همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، کتابداران شهرستان اردکان با حضور در حوزه علمیه فاطمه‌الزهرا(س) ‌اردکان از نمایشگاه «گام دوم انقلاب اسلامی» در راستای آشنایی با اهداف و راهبردهای این بیانیه مهم، دیدن کردند.
کتابداران اردکانی از نمایشگاه «گام دوم انقلاب»  دیدن کردند

به گزارش لیزنا، در ششمین روز از دهه فجر و با هدف آشنایی با مفاد «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» مقام معظم رهبری، کتابداران اردکان در نمایشگاهی که به همین منظور در حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) اردکان برپا شده بود، حضور یافتند.

در این نمایشگاه حجت‌‌الاسلام کمال مروتی،‌ از اساتید حوزه با قرائت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به بیان جزئیات و اهداف این بیانیه پرداخت و با معرفی بخش‌های مختلف این نمایشگاه، دستاوردهای چهل و یک ساله انقلاب را برشمرد و اهداف دشمن و وظایف هر ایرانی را در این دوره بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری عنوان کرد.

در ادامه نیز کتابداران از بخش‌های نمایشگاه انقلاب اسلامی دیدن کردند و دستاوردهای 40 ساله نظام اسلامی را در قالب این نمایشگاه مرور کردند.

کتابداران اردکانی همچنین با حضور بر مزار شهید گمنام مدفون در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهرا(س)، قبر این شهید سرافراز را عطرافشانی و غبارروبی کردند.

لازم به ذکر است، رهبر انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ گام دوم انقلاب» به تبیین دستاورد‌های شگرف چهار دهه گذشته انقلاب پرداخته و توصیه‌هایی اساسی را به ‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.